Подарунок до новорічно-різдвяних свят для найменших мешканців району

10.01.20

Новорічно-різдвяні свята - найочікуваніші та найбажаніші. Всі - і дорослі, і діти, чекають на подарунки та приємні сюрпризи.

До новорічно-різдвяних свят подарунок для наймолодших мешканців району та медичного персоналу зробив голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський.

Так, сьогодні, він завітав до педіатричного відділення КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» і подарував для відділення мікрохвильову піч, яка так потрібна, аби малеча, перебуваючи у відділенні на лікуванні, могла в будь-який час скуштувати теплу їжу. Необхідною мікрохвильова піч є і для медичного персоналу, який цілодобово працює у відділенні, лікує та піклується про маленьких пацієнтів, роблячи все від них залежне, щоб вони швидше одужали та повернулись до рідних домівок.

Очільник закладу Олександр Кривов’яз, заступник головного лікаіря з медичного обслуговування населення Тетяна Катілова, завідуюча відділенням Алла Драчук та старша медсестра відділення Людмила Якименко з радістю прийняли подарунок та щиро дякували голові районної ради Сергію Сітарському за турботу, приємний подарунок, який такий доречний у дитячому відділенні.

В свою чергу, Сергій Сітарський подякував медичним працівникам, які допомагають батькам у найскладніші часи, коли їх малюки хворіють. Побажав всім здоров’я, успіхів, процвітання, вдячності та поваги від батьків їх маленьких пацієнтів.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація