По нагальних питаннях провели семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями рад

18.09.20

17 вересня під керівництвом заступника голови районної ради Олексія Плакиди та голови райдержадміністрації Євгена Луценка проведено семінар-нараду із сільськими, селищними головами, головами ОТГ та секретарями рад по таких нагальних питаннях, як: про забезпечення виконання місцевих бюджетів по доходах за 2020 рік, організація науково-технічного опрацювання документів в умовах адміністративно-територіальної реформи, про участь в спартакіаді районних сільських спортивних ігор та інше.

В нараді також прийняли участь позаштатний радник голови райдержадміністрації Михайло Чухрій, заступники головного лікаря Вінницької центральної районної клінічної лікарні Тетяна Катілова та Валерій Щербань, юрисконсульт Вінницької ЦРКЛ Олександр Кордонський, доповідачі по питаннях семінар-наради, сільські, селищні голови та секретарі рад.

По питанню забезпечення виконання місцевих бюджетів по доходах за 2020 рік перед представниками сільських, селищних рад доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк. Вона довела до відома керівників органів місцевого самоврядування інформацію про стан виконання місцевих бюджетів та запропонувала деякі шляхи вирішення проблемних питань. В ході інформування подякувала тим сільським, селищним головам, які відгукнулись на прохання фінансового управління і перерахували кошти аби управління мало можливість здійснити опрацювання документів для сдачі на зберігання в архів. Лариса Микитюк зазначила, що у зв’язку із поширеням короновірусної інфекції та карантину ситуація з дохідною частиною всіх місцевих бюджетів дуже складна і це тягне за собою неможливість здійснювати заплановані видатки. На завершення висловила сподівання, що до кінця року спільними зусиллями всі проблемні питання будуть вирішені.

Потім попросила слово заступник головного лікаря Вінницькоїцентральноїрайонної клінічної лікарні Тетяна Катілова. Вона довела до присутніх інформацію про ситуацію із захворюванням населення на короновірус, зазначивши, що на сьогодні ситуація значно ускладнилась. Хворих щодня стає більше, а коштів на лікування та засоби індивідуального захисту медичного персоналу катастрофічно не вистачає. Тому звернулась до сільських, селищних голів з проханням, хто має можливість, надати фінансову допомогу для забезпечення лікарні необхідними медикаментами та засобами захисту.    

Обговорення медичної теми перейшло в бурливі дискусії, до яких долучився ще заступник головного лікаря Вінницької центральної районної клінічної лікарні з дитинства та пологової допомоги Валерій Щербань, юрисконсульт Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кордонський та всі присутні. Результатом обговорення став лист Вінницької райдержадміністрації щодо надання інформації про перелік комунальних закладів та установ Вінницької районної ради.

Продовжила семінар начальник архівного відділу райдержадміністрації Ніна Палій, яка наголосила на важливості організації науково-технічного опрацювання документів в умовах децентралізації. Зазначила, що незабаром відбудуться місцеві вибори, які ведуть за собою зміну меж нині існуючих громад та ліквідацію Вінницького району. Тому опрацювання всіх документів органів місцевого самоврядування як ніколи на часі. Звернулась до всіх присутніх серйозно віднестись до цього питання і не затягувати його в часі.

На завершення семінару виступив голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі, який проінформував про спартакіаду районних, сільських спортивних ігор серед сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад. Розповідаючи про організацію спартакіади та загалом про роботу громадської організації «Колос» звернувся до представників органів місцевого самоврядування з проханням не забувати про важливість розвитку фізичної культури в районі та перераховувати кошти на утримання громадської організації задля належної організації спортивних заходів та повноцінного розвитку спортивної галузі району.

Після обговорення всіх питань керівники району подякували всім за роботу та зазначили, що за наслідками зустрічі перед усіма органами місцевого самоврядування багато задач та завдань, які необхідно виконати, а часу на виконання майже не залишилось. Тож побажали всім плідної праці та виконання всіх поставлених завдань.     

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація