Плідно готуючись до 2 сесії районної ради, засідала постійна комісія районної ради з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку

21.12.20

Сьогодні, плідно готуючись до 2 сесії районної ради, 21 грудня 2020 року засідала постійна комісія районної ради з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку, в якій взяли участь голова комісії Андрій Демченко, секретар комісії Анастасія Молдован та члени комісії Вадим Сташко, Олександр Король, Катерина Мельник, Юлія Василюк та Ігор Олексюк. Активну участь в засіданні комісії взяли заступник голови районної ради Григорій Дерун та голова Вінницької районної державної адміністрації Євгеній Луценко. В роботі постійної комісії також прийняли участь і представники закладів та установ району, яких стосувались питання порядку денного.

На порядок денний комісії виносилось більше 30 питань. Більшість питань - це проєкти рішень, які пропонується винести на пленарне засідання 2 сесії районної ради, яка запланована на 22 грудня 2020 року.

Нагальними питаннями до прийняття районного бюджету на 2021 рік були питання стосовно внесення змін та продовження дії районних Програм, змін до районних бюджетів, затвердження розпоряджень РДА, передачі майна та питання стосовно впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій. Останніми питаннями порядку денного одноголосно винесено  проєкти рішення «Про районний бюджет на 2021 рік» та «Програма соціально-економічного розвитку на 2021 рік».  

В погодженій Програмі соціально-економічного розвитку та бюджету досягнення зазначеної мети у 2021 році планується здійснити шляхом реалізації 6 цілей та пріоритетних напрямів:
1 ціль: «Підтримка зміцнення обороноздатності держави, формування правосвідомості громадян». Включає в себе пріоритети, які спрямовані на реалізацію державної політики в галузі оборони та мобілізаційної підготовки, зміцнення законності і правопорядку.
2 ціль: «Захист населення району від наслідків надзвичайних ситуацій».
3 ціль: «Зростання конкурентоспроможності економіки району». Включає в себе пріоритети, які спрямовані на залучення інвестицій в район, агропромислового розвитку, впровадження енергозбереження, розвитку транспортної інфраструктури.
4 ціль: «Розвиток людського капіталу та підвищення стандартів життя населення» направлена на створення умов для розвитку та виховання, навчання дітей, підвищення якості медичного обслуговування, соціальний захист населення району,  розвитку культури та фізичної культури та спорту у районі.
5 ціль: «Екологічна безпека навколишнього середовища».
6 ціль: «Розвиток громадянського суспільства» включає в себе пріоритети, які спрямовані на створення сприятливих умов для самореалізації молоді, розвиток самодостатніх і спроможних територіальних громад та їх об’єднань, належне забезпечення конституційних прав та інтересів громадян і держави.

За підсумками роботи комісії всі проєкти рішення винесено на розгляд сесії, по листах прийняті відповідні рішення.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація