Перед пленарним засіданням 58 сесії районної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освітньої, медичної галузей та соціального захисту населення

24.04.19

З метою підготовки питань на 58 сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

25 квітня 2019 року о 09 год. 15 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми розвитку освіти  Вінницького району на 2016-2021 роки.

2. Про призначення на посаду директора Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області».

3. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

4. Про внесення змін до районної Комплексної програми «Майбутнє Вінницького району - в збережені здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація