Планується засідання постійної комісії для розгляду питань стосовно об'єктів та майна спільної власності

08.10.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

09 жовтня 2018 року о 14 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення,на якому будуть розглянуті наступні питання:      

1. Про надання дозволу Вінницькій центральній районній клінічній лікарні Вінницької області на укладання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
2. Про розгляд листа від ТОВ «ВІНПРОМБУД».
3. Про продовження терміну дії договорів оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
4. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
5. Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2018 році».
6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
7. Про зняття з контролю рішень районної ради.
8. Про реорганізацію Вінницької центральної районної клінічної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
9. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади.
10. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Гавришівської сільської ради.
11. Про затвердження додаткової угоди до договору оренди.
12. Про розгляд скарги від Рубеля О.В.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація