Планове засідання бюджетної комісії відбулось: розглянули питання на сесію та листи...

14.02.20

З метою  підготовки до чергової сесії районної ради, 13 лютого 2020 року відбулось планове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії Юрій Парфенюк, заступник комісії Олександр Мельник, секретар комісії Світлана Федорцова та члени комісії: Володимир Болебрух та Віктор Титко.

Присутніми на комісії були: голова Вінницької районної ради та його заступник Сергій Сітарський, Олексій Плакида, депутат районної ради 7 скликання - Михайло Демченко, заступник голови райдержадміністрації - Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації - Лариса Микитюк, представники структурних підрозділів Вінницької райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату районної ради.

Порядок денний комісії затверджений в кількості 17 питань, із них:  проєкт рішення «Про внесення змін до комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2019-2022 роки» перенесено на наступне засідання комісії для більш детального вивчення та ознайомлення питання. По результатах розгляду 13 проєктів одноголосно винесені на розгляд 66 сесії районної ради, яка відбудеться 12 березня 2020 року.

Проєкти рішення, які були в основі порядку денного, одноголосно винесені на чергову сесію районної ради, питання які стосувались виділення коштів з районного бюджету, за відповідною компетенцією надіслані до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для внесення в реєстр першочергових звернень, який буде розглядатись за підсумками перевиконання районного бюджету.

Листи КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради від 29.01.2020 року №37 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 60,0 тис.грн. для придбання автоматичного шприцевого насоса, який обладнаний модулем розрахунку швидкості введення розчину та  Великокрушлинецької сільської ради №9 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 150,0 тис.грн., за відповідною компетенцією, надіслані до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для включення в реєстр першочергових звернень щодо виділення коштів з районного бюджету за підсумками перевиконання районного бюджету. Лист Великокрушлинецької сільської ради №10 від 27.01.2020 року щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 300,0 тис.грн. на для виготовлення проекту та початку будівництва, після обговорення взято до відома.

На завершення погодили проєкт розпорядження Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік» з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація