Після зустрічі з народним депутатом України Анатолієм Драбовським сподіваємось на спільне вирішення проблем

11.11.19

На минулому тижні в приміщенні Вінницько-Хутірської сільської ради був проведений прийом громадян народним депутатом України Анатолієм Драбовським. Разом з ним на прийомі був народний депутат України Вадим Струневич - юрист за фахом, заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Анатолій Драбовський запросив голову Вінницької районної ради Сергія Сітарського, аби обговорити нагальні питання, які хвилюють Вінницько-Хутірську громаду та загалом мешканців Вінницького району. Зі своїми проблемами до народного обранця прийшли директор Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Анатолій Шевченко, голова профкому освітнього закладу МиколаІлик, представник релігійної громади села Вінницькі Хутори Василь Волосенко, заступник головного лікаря з господарської частини та юрисконсульт КНП «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Откаленко та Діна Козинець.

Очільник Вінницько-Хутірської громади Валерій Кравченко озвучив найболючіші питання громади. Це завершення ремонту Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, який потребує 1,5 млн.грн.; проблеми з продовженням руху міського муніципального автобусу №19; релігійні проблеми громади.

До обговорення долучився голова районної ради Сергій Сітарський, який розпочав з освітніх питань, зазначивши, що окрім Вінницько-Хутірського освітнього закладу також потребує завершення капітального ремонту Великокрушлинецька школа. Це єдина школа в районі, в якій немає гарячого харчування внаслідок відсутності їдальні.

Після обговорення освітніх питань, Сергій Сітарський разом з сільським головою перейшли до проблем, які існують з перевезеннями. І це стосується не тільки жителів Вінницьких Хуторів, а у всього Вінницького району. Наш район є приміським, тому велика кількість населення Вінницького району користується громадським транспортом м.Вінниці. На сьогодні в місті для проїзду в громадському транспорті запроваджується пільгова муніципальна картка вінничанина, яка дає право на пільговий безкоштовний проїзд в громадському транспорті. Але проблема полягає в тому, що за правилами, встановленими міською радою, таку картку можуть отримати тільки мешканці м. Вінниця. Вже неодноразово проводились спільні зустрічі з Вінницькою міською владою щодо надання можливості пільговій категорії громадян Вінницького району теж отримати такі картки, але поки питання залишається невирішеним. Відповідно до законодавства України, кожен пенсіонер має право безкоштовного проїзду в громадському транспорті незалежно від місця проживання на підставі пенсійного посвідчення. Але у разі надання згоди на видачу карт вінничанина мещканцям Вінницького району, місцеві бюджети сільських рад не мають коштів, аби розрахуватись з містом за перевезення. Заслухавши це питання, народний депутат Вадим Струневич зазначив, що воно потребує додаткового вивчення, а поки що порадив звернутись до Міністерства соціальної політики для отримання офіційних роз’яснень.

Поступово перейшли і до проблем в медичній галузі, про які інформували представники КНП «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Так вони озвучили про невизначеність в оперативному управлінні закладом первинної ланки медицини після завершення процесу децентралізації, про відсутність порядку передачі майна в комунальну власність та проблеми здійснення процедури призначення очільника медичного закладу в умовах реформування. 

Після обговорення хвилюючих питань відвідали Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ.

Зрозуміло, що для вирішення багатьох озвучених проблем потрібно основне - це кошти, але і бажання значить не мало. Це бажання, як відмітили всі, хто приходив на прийом, у Анатолія Драбовського є. Будемо сподіватись, що спільними зусиллями, і з його допомогою, не всі, але багато проблем, буде вирішено.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація