Після пленарного засідання позачергової сесії постійна комісія районної ради провела засідання

13.03.19

12 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

В роботі постійної комісії взяли участь: Тетяна Закревська (голова постійної комісії), Людмила Марценюк (секретар постійної комісії), Марія Гудзь та Лілія Юзвенко.

На засіданні постійної комісії була присутня директор Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських та Олена Тіхонова.

На розгляд комісії було винесено три питання.

На засіданні постійної комісії розглядалися питання, що стосувалися  зняття з контролю рішень районної ради, стану виконання заходів Комплексної програми захисту законних прав та інтересів дітей у Вінницькому районі на 2017-2020 роки, які були обговорені та винесені на розгляд 57 сесії районної ради 7 скликання.

Також був обговорений і винесений на розгляд 57 сесії районної ради звіт директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2018 рік.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація