Писарівський сільський голова прозвітував перед громадою: спільними зусиллями в життя втілено чимало проектів

26.02.19

На ці вихідні голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в загальних зборах громадян у селах Писарівка та Щітки, під час яких мешканці громади мали змогу заслухати звіти про виконану роботу в 2018 році як очільника, Дмитра Науменка, так і місцевих депутатів.

На щорічні сходи також завітали депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко і голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації.

Дмитро Науменко, розпочинаючи звіт, наголосив: «Найголовнішим суб’єктом діяльності будь - якої влади є людина з усіма її суспільними проблемами. Саме цій стратегічній меті підпорядкована робота Писарівської сільської ради і моя, зокрема, як голови. Цього вимагає і конституційний принцип, в якому підкреслено, що єдиним джерелом влади є народ. Тож і основою наших дій була і залишається місцева самоврядність. Без цього неможлива ефективна регіональна політика, а відповідно і розвиток населених пунктів громади, інтереси яких представляє сільська рада. Як і у попередні роки, робота сільськоїради проходила у час, насичений складними суспільно-політичними подіями в країні, непростою соціально-економічною ситуацією, викликаною фінансово-економічною кризою, антитерористичною операцією на сході України. Як орган місцевого самоврядування ми невідступали від зазначених законодавством принципів законності, гласності, колегіальності поєднання місцевих і державних інтересів.

Загальний обсяг доходів сільського бюджету за 2018 рік склав 9584 тис.грн., з них доходи загального фонду 8933,6 тис.грн., спеціального - 650,4 тис.грн. За рік спільними зусиллями громади, органів державного управління та завдяки державній підтримці, в життя втілено чимало проектів, які покращили соціально-побутові умови жителів та інфраструктуру територіальної громади. Протягом звітного періоду в обох селах були збудовані дитячі та спортивні майданчики, здійснено капітальний ремонт опалювального пункту Писарівської лікарні, придбано та встановлено автобусну зупинку, придбано трактор Беларус 82.1 з щіткою, відвалом та причепом, компьютерну техніку, виготовлені ПКД та збудовані нові водозабірні свердловини, виготовлені ПКД на реконструкцію діючих водозабірних свердловин. І це далеко не повний перелік того, що було зроблено протягом року. Основною та дуже коштовною справою для бюджету Писарівської сільської ради було прокладання водогону в обох селах протяжністю близько 36 кілометрів. Будівництво водогону продовжиться і в наступному 2019 році. Так, рік був насиченим і нелегким. Спільно з виконкомом та депутатами сільської ради спрямовувались зусилля на ефективне виконання повноважень, на пошук методів і підходів до розв’язання назрілих, гострих життєвих питань.

На завершення сільський голова окреслив завдання та плани на майбутнє, основними з яких будуть продовження будівництва водогону та виготовлення ПКД на добудову Писарівської школи. Дмитро Науменко подякував всім за співпрацю та допомогу, зауваживши, що із задоволенням прийматиме від громади поради, пропозиції, бачення подальшої роботи сільської ради. Адже, Писарівська територіальна громада - одна велика родина, яка заслуговує тільки на найкраще і це найкраще залежить, як від спільних зусиль, так і від кожного окремо.

Після очільника громади про свою роботу прозвітували місцеві депутати та дільничний інспектор.

Обласний депутат Сергій Кривешко теж прозвітував перед виборцями про виконану минулоріч роботу на теренах громади, зауваживши, що у своїй депутатській діяльності приділяє дуже багато уваги Писарівській громаді.

Перед громадою виступила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька, яка роз’яснила про порядок монетизації субсидій.

В ході загальних зборів окрім звітів було обговорено і багато інших важливих для громади питань, таких як благоустрій, добровільне об’єднання територіальних громад, участь в 16 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінниччини та інші. І оскільки Писарівська сільська рада планує приймати участь в обласному конкурсі з проектом «Вшануймо пам’ять Кобзаря», тому, користуючись тим, що на зборах були присутні керівники району, Дмитро Науменко звернувся від громади з проханням у разі перемоги в обласному конкурсі взяти участь у співфінансуванні проекту, виділивши частину коштів з районного бюджету.

Очільники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко подякували за гарну, плідну роботу на благо громади та її мешканців та підтримали участь району у співфінансуванні проекту, зазначивши, що завжди хочеться допомогти активній, ініціативній громаді, яка має такого ж ініціативного та небайдужого керівника, який докладає всіх зусиль аби зробити свою громаду найкращою, а життя в ній найкомфортнішим.

Отже, попереду багато роботи та планів для створення самодостатньої та процвітаючої громади.

с. Писарівка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Щітки 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація