Підведено підсумки третього, фінального дня офіційної програми наради-семінару Асоціації

14.09.18

13 вересня, завершилась офіційна частина Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, що організувала Українська асоціація районних та обласних рад.

У фінальний день учасники розглядали питання служби в органах місцевого самоврядуванняфіскальної політики та комунальної власності.

Також, в рамках наради семінару Швейцарсько-український Проект DESPRO провів дебати на тему: Чи варто громадам об’єднуватись? З невеликою перевагою учасники дебатів підтримали тезу, що об’єднуватися громадам потрібно — 51,56%.

За тематичними напрямками з аудиторією працювали Василь Куйбіда, Президент Національної академії державного управління при Президентові України Андрій Заболотний, Заступник Голови Національного агенства України з питань державної служби Віра Козіна та Віктор Венцель – експерти Програми «U-LEAD з Європою».

За результатами триденної роботи напрацьований проект Резолюції. Після остаточного узгодження документ буде направлений до всіх зацікавлених сторін та стане основою для подальшої діяльності.

Крім того, деяким учасникам були передані нагороди Кабміну та Парламенту.

Ознайомитися з презентаціями спікерів можна натиснувши на посиланням:

А. Заболотний, Служба в ОМС, перспективи нормативного забезпечення;

В. Венцель, Про особливості бюджетного процесу на 2018 рік.

На сьогодні, 14 вересня, учасникам організовано обмін досвідом.

Нагадаємо, що цьогорічна нарада-семінар зібрала під одним дахом представників сільських, селищних, міських рад, рад ОТГ та районних і обласних рад.

Повний фотозвіт буде на сторінці Асоціації у Фейсбуці.

 

Детальніше...

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація