Підтримаємо проєкт «Поліцейський офіцер громади»

04.01.21

Створення безпекового середовища в територіальних громадах є одним з пріоритетних завдань у діяльності поліції. Новим рівнем надання якісних поліцейських послуг та спільною системою захисту є взаємодія поліції з громадськістю на засадах партнерства («Community Policing»). Саме на принципі взаємодії з громадою побудований проєкт «Поліцейський офіцер громади», суть якого полягає у наданні змоги забезпечити кожну громаду офіцером поліції, який житиме і працюватиме в ній та стане її невід’ємною частиною. Постійне перебування поліцейського на території громади є запорукою своєчасного реагування на звернення громадян та надання їм необхідної допомоги.

Вказаний проєкт реалізується Національною поліцією України, Консультаційною місією Європейського Союзу в Україні та Канадською поліцейською місією в Україні спільно з регіональним офісом міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування в Україні Міністерства юстиції Сполучених Штатів Америки (ІСІТАР) за підтримки відділу з правоохоронних питань Посольства Сполучених Штатів Америки. Уперше він почав працювати у травні 2019 року в 22 територіальних громадах Дніпропетровської області. На сьогодні вже активно функціонує на території 18 областей держави.

Реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Вінницької області можлива лише за підтримки органів місцевого самоврядування, зацікавленості керівництва об’єднаної територіальної громади у створенні безпечного простору та подальшої підтримки поліцейського з боку громади. Адже важливою складовою ефективної діяльності поліцейських офіцерів громади є забезпечення належних умов для роботи на поліцейських станціях, які мають бути створені на території кожної громади.

Головне управління національної поліції у Вінницькій області  звертається до територіальних громад  Вінницького  району підтримати процес запровадження на підвідомчих територіях вище вказаного проєкту шляхом створення та облаштування на місцях поліцейських станцій для ефективної роботи поліцейських офіцерів громади (презентація проєкту розміщена на https://fex.net/uk/s/tkvp33k).

Реалізація на території області проекту «Поліцейський офіцер громади» надасть змогу у подальшому позитивно впливати на стабілізацію оперативної обстановки, покращання публічного порядку та безпеки, більш оперативно реагувати на звернення громадян.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація