Підписано Договір про медичне обслуговування

24.04.18

В минулому місяці голова Гніванської міської ОТГ Володимир Кулешов спільно з депутатами міської ради та головою Вінницької районної ради Сергієм Сітарським відвідали Вінницьку центральну районну клінічну лікарню з метою вивчення питання щодо укладання договору на обслуговування мешканців Гніванської ОТГ в Вінницькій центральній районній клінічній лікарні.

І от результат. Сьогодні, 24 квітня, в приміщенні Вінницької районної ради підписано чотирьохсторонній Договір про медичне обслуговування населення між Гніванською об’єднаною територіальною громадою Тиврівського району, Вінницькою районною радою, Комунальним закладом Гніванської міської лікарні та Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею. Адже в умовах проведення медичної реформи, мешканці мають право самостійно обирати медичний заклад, в якому будуть обслуговуватись та отримувати якісні послуги. Саме тому, представляючи інтереси громади, мер Гнівані Володимир Кулешов і прийняв рішення про підписання даної угоди. Тепер, згідно підписаного Договору мешканці Гніванської об’єднаної територіальної громади будуть отримувати якісну медичну допомогу, надану Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею поки що протягом 2018 року.

Приємно відзначити, що за минулі роки рівень надання послуг та стан матеріально-технічної бази Вінницької ЦРКЛ значно покращився, і сьогодні в лікарні є можливість надати, а в мешканців Гніванської ОТГ отримати  належне медичне обслуговування. Підписання такого Договору, сподіваємось призведе до плідної співпраці між районами.

 
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація