Перше, і мабуть,... останнє скликання

07.10.20
Сьогодні, в рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання, про роботу в раді та окрузі спілкуватимемося з Володимиром Болебрухом, який здійснює свою депутатську діяльність та опікується проблемами Стадниці.
- Це Ваше перше депутатське скликання?
- Так перше і, мабуть, останнє. На місцевих виборах став депутатом Вінницької районної ради, в ній до складу фракції ВО «Свобода» входить 3 обранці. Хочу наголосити, що найдисциплінованішою у райраді є саме наша фракція. Ми зі 100 відвідуємо 99% засідань комісій та сесій, що відбуваються. 
Наразі, вибори до районних рад оголошено, проте вже будуть зовсім інші повноваження, та й село Стадниця тепер входитиме до Вінницької міської ОТГ. Отже депутатом Вінницької районної ради, саме від села Стадниця, я був перший і останній раз.
- Що планували, й що вдалося зробити Вам для Стадницької громади?
Головними питаннями, які мене турбували протягом усієї каденції, як депутата районної ради були – ремонт нашої місцевої школи, у якій я навчався, а тепер здобуває освіту моя донька, а також побудова стадіону зі штучним покриттям. Я людина, котра, скільки себе пам’ятаю, завжди активно займалася спортом. Багато років грав у футбол за місцеву команду «Сокіл». 
Тож постійно лобіював згадані питання. Бо на той час, будівля перебувала в жахливому стані. Врешті вдалось віднайти кошти у районному бюджеті, за сприяння вдячний тодішньому голові Вінницької РДА М.І.Демченку. Після ж ремонту, зокрема заміни даху, ремонту та утеплення фасаду, виконання інших робіт вона стала справжньою перлиною, візитівкою й окрасою Стадниці. 
Стосовно будівництва стадіону, цю мрію я не полишав і врешті вдалось зрушити з місця це питання. Ми знайшли відповідне місце на території школи, було виготовлено проектно-кошторисну документацію. Кошти у бюджеті віднайшли - 1 млн. 500 тис.грн. і цьогоріч вже мали б початись роботи. Проте, поки що, за словами керівника відділу освіти, тривають тендерні процедури з визначення підрядника. Мене турбує лише те, що рік підходить до кінця, проте, як кажуть, «віз і нині там». Кошти в бюджеті є, вони лише чекають на виконавця, чому так довго тягнуться процедури не знаю. Дуже хвилююся аби не сталось так, що рік закінчиться і кошти не буде вчасно використано, як це вже бувало неодноразово. Тому ці майже два місяці, депутатської роботи, що залишились перейматимусь цим питанням.
Нещодавно отримав звернення від нашого жителя, голови Стадницької ветеранської Ярослава Мороза, він працює у Вінницькому педагогічному університеті. Він хотів подарувати нашій школі лабораторне обладнання для кабінету фізики і звернувся до мене, як до депутата аби посприяти у цьому. Директору Стадницької СЗШ І-ІІ ст. ми передали перетворювачі, спеціальні розетки, блоки живлення, амперметри та вольтметри. Під час зустрічі, побачивши кабінет фізики, ініціював звернення до районної влади стосовно ремонту в кабінеті фізики та закупівлі необхідного обладнання. Моя пропозиція була підтримана і було заплановано згадані роботи на цей рік. Проте, на жаль, вони досі так і не розпочались. 
Я, як депутат, завжди використовував і досі використовую усі свої можливості та ресурси аби допомогти своїй громаді розвиватись. Сподіваюсь усі розпочаті справи буде доведено до кінця і моя рідна Стадниця отримає і новий стадіон, і заплановані ремонти.
Ще однією гарною справою, яку вдалось виконати завдяки успішній співпраці влади та бізнесу, стало облаштування спортивної зали із сучасними тренажерами для активного відпочинку та занять спортом дітей та дорослих, що знаходиться в Будинку культури. 
Взагалі наш Будинок культури також зазнав значних змін, було капітально відремонтовано 3 кімнати для розміщення тренажерного залу та класу хореографії.  Там зроблено ремонт, придбано електрообладнання, тренажери, облаштовано роздягальню, душові та внутрішні вбиральні. Також зроблений ремонт фойє та частково перекрито дах металочерепицею. 
У клубі працюють різноманітні гуртки, вокальні, хореографічні, тощо. Там трудяться чудові викладачі, які згуртовують та розвивають наших дітей.
Маю дуже гарну співпрацю із директором БК Валентиною Новотарською, адже дуже люблю українські традиції й культуру. Завжди беру активну участь у мистецькому житті громади, неодноразово виступав у складі співочих колективів. Допомагав нашим аматорським колективам в організації виступів та поїздок. 
Ще хочу висловити вдячність нашому земляку та засновнику ТОВ «Зерносвіт» Федору Новику за небайдужість до проблем нашої громади. За його сприяння було встановлено нову огорожу навколо Стадницької школи. 
Гарною традицією, яку не так давно започаткувала директор школи Тетяна Черниш, став нині щорічний «День випускника». Минулоріч наш клас відзначав 20-ти річчя закінчення школи, до цієї визначної, для нас дати, мені вдалось посприяти аби наша школа отримала - інтерактивну дошку.
Дякую усім за плідну співпрацю, небайдужу позицію та підтримку в питаннях розвитку моєї рідної Стадниці протягом п’яти років моєї депутатської діяльності.
 
 
Матеріал підготовано в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація