Відбулась перша сесія новообраної голови районної ради

19.06.20

18 червня 2020 року відбулось пленарне засідання 68 сесії Вінницької районної ради 7 скликання, яке було першим для новообраної голови районної ради Тетяни Закревської. В роботі сесії взяли участь 25 депутатів. Перша сесія - це як екзамен. І оскільки, сесії районної ради відбуваються раз на квартал, то питань зібралось чимало. На порядок денний було винесено 48 питань. Але нова очільниця впоралась з цією місією.

Головуючий на сесії новий, а традиції не змінює: перед початком засідання - невеликий блок привітань. Голова правління Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України Володимир Паламарчук вручив диплом головному редактору регіональної газети «Подільська зоря» Федору Бежнару за перемогу в творчому конкурсі імені Івана Волошенюка.

Потім Тетяна Закревська традиційно привітала з Днем народження   представників депутатського корпусу та працівників районної ради, які відсвяткували його в міжсесійний період. 

Після привітань перейшли до розгляду питань. Розпочали з планових питань: стан виконання заходів районних Програм та звіти головних лікарів первинної та вторинної ланки медичної галузі. Далі перейшли до внесення змін до районних Програм, які потребують вирішення. З цього блоку питань не прийняли одне рішення по внесенню змін до Програм, а одне з рішень по виконанню заходів програми прийняли після повторного голосування.

Потім перейшли до наступних питань. Розглянули і обговорили ще 34 питання: прийняли рішення про виплату учнівської стипендії обдарованим дітям; про співфінансування на придбання шкільного автобуса; про делегування повноважень щодо надання послуг Інклюзивно-ресурсного центру дітям з особливими освітніми потребами, що проживають на території Якушинецької сільської ради; затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року, про зміни до бюджету, про затвердження договорів на передачу видатків, договорів та додаткових угод по оренді. Розглянуто і прийнято блок комунальних питань: передача та списання майна, затвердження актів приймання-передачі, прийняті рішення щодо преміювання та відпусток керівників комунальних установ та закладів, про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с.Некрасове на території Некрасовської сільської ради.

З 12 червня 2020 року набрала чинності постанова КМУ щодо зміни посадових окладів представників органів місцевого самоврядування. Відповідні проєкти рішення були винесені на розгляд пленарного засідання, але навіть після переголосування рішення щодо встановленнчя нових посадових окладів для голови районної ради та її заступника прийняті не були. Не прийняли депутати і рішення «Про надання основної щорічної відпустки заступнику голови районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення».

Завершили пленарне засідання на приємній ноті: екс-голова районної ради, депутат районної ради Сергій Сітарський привітав квітами нову очільницю, однопартійку, Тетяну Закревську з успішно проведеною першою сесією та побажав в подальшому плідної праці та успіхів в цій нелегкій, але важливій та відповідальній роботі.  

Загалом з 48 питань порядку денного прийнято 40 рішень, з якими можна ознайомитись на веб-порталі районної ради. 

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 68 сесії

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація