Перемог і позитивних емоцій!

08.05.19

Перемог і позитивних емоцій!

12 квітня одразу в п’яти містах відбулося урочисте відкриття традиційного Відкритого чемпіонату України Героїв АТО. На стадіонах Лютежа (Київська обл.), Вінниці, Дніпра, Львова, та Миколаєва відбулося урочисте відкриття чемпіонату, а також ігри першого туру змагань. Цього року на старт вийшли 34 команди. Серед них і вінницька команда «Дика качка», яка за підсумками минулого сезону згаданого чемпіонату зайняла друге місце у групі «Центр».

Хлопці, які пройшли через горнило війни, зазнали фізичних ушкоджень чи психологічних травм, мають адаптуватися до звичайного життя. Заняття спортом, зокрема футболом, успішно допомагає у цьому військовим.

 Депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков неодноразово підтримував та надавав матеріальну допомогу футбольному клубу «Дика Качка» (колектив бере участь у «Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО» з футболу) гравцями якого є переважно учасники антитерористичної операції.

- Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці. Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивні починання, - зауважив обласний обранець.- Отримавши звернення від Руслана Бродовського, тренера футбольного клубу «Дика Качка», дізнався, що команді необхідні кошти для організації тренувального процесу, участі в календарних іграх, закупівлі спортивного інвентаря, тощо. Відгукнувшись на прохання виділив необхідну суму для потреб футболістів-атовців.  

У футболі є все - оборона, атака, тактика, це вид спорту, що якнайкраще підходить бійцям. Бажаю нашим хлопцям успішної участі в турнірі та якнайбільше перемог і позитивних емоцій від ігор, - наголосив Олександр Масленніков.

 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація