Перед пленарним засіданням позачергової сесії засідали постійні комісії районної ради

31.12.20

У зв’язку зі скликанням 31 грудня позачергової 3 сесії районної ради з метою оперативної та більш конструктивної підготовки до пленарного засідання перед сесією постійні комісії районної ради зібрались на спільне засідання, аби розглянути питання проєкту Порядку денного. На спільне засідання прибуло 35 депутатів.

Головуючим спільного засідання депутати обрали голову постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності та земельних ресурсів Сергія Кушніра.

На порядок денний виносилось вісім проєктів рішень, з яких чотири -  стосувались передачі установ та майна зі спільної власності сіл, селищ, міст Вінницького району в комунальну власність територіальних громад району, один з яких був доопрацьований. Три проєкти стосувались затвердження змін до районної Програми Іллінецького району, погодження використання коштів спеціального фонду Іллінецької районної радита внесеннязмін до рішення районної ради від 18.12.2019 № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік», оскільки на минулій сесії було прийнято рішення про скасування рішень 51 сесії Іллінецької районної ради, яка проводилась з порушенням законодавства після припинення депутатських повноважень. Питання порядку денного про припинення контракту з директором КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвою Оленою Валентинівною одноголосно підтримано постійними комісіями. 

Ще одне питання було включено до порядку денного спільного засідання з голосу і стосувалось скасування розпорядження голови районної ради 7 скликання Закревської Т.П. №50 від 03.11.2020 року «Про перейменування та створення структурних підрозділів Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Вінницької районної ради» у зв’язку з недоцільністю перейменування структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства. Тож за результатами розгляду було прийнято спільне рішення постійних комісій доручити голові районної ралди 8 скликання Ігорю Шутаку видати розпорядження про скасування вищевказаного розпорядження.

Таким чином, розлянувши всі питання, депутати одноголосно винесли всі питання Порядку денного в кількості 8 питань на розгляд позачергової 3 сесії районної ради.  

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація