Перед сесією скликається постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту

01.02.21

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

02 лютого 2021 року о 10 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту, на якому буде розглянуто наступні питання:                                                            

 1. Про спільне звернення депутатів Вінницької районної ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення цін на енергоносії для населення і відновлення повномасштабної програми субсидій для населення, яке потребує соціальної підтримки.
 2. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №31 від 22 грудня 2020 року «Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Іллінецької районної ради».
 3. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №32 від 22 грудня 2020 року «Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Липовецької районної ради»
 4. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №33 від 22 грудня 2020 року «Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Літинської районної ради»
 5. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №34 від 22 грудня 2020 року «Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Немирівської районної ради».
 6. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №35 від 22 грудня 2020 року «Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Оратівської районної Ради».
 7. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №37 від 22 грудня 2020 року «Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Тиврівської районної ради»
 8. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №36 від 22 грудня 2020 року «Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо Погребищенської районної ради».
 9. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №38 від 22 грудня 2020 року «Про початок реорганізації Іллінецької районної ради шляхом приєднання до Вінницької районної ради».
 10. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №39 від 22 грудня 2020 року «Про початок реорганізації Липовецької районної ради Вінницької області шляхом приєднання до Вінницької районної ради».
 11. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №40 від 22 грудня 2020 року «Про початок реорганізації Літинської районної ради шляхом приєднання до Вінницької районної ради».
 12. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №41 від 22 грудня 2020 року «Про початок реорганізації Немирівської районної ради шляхом приєднання до Вінницької районної ради».
 13. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №42 від 22 грудня 2020 року «Про початок реорганізації Оратівської районної Ради шляхом приєднання до Вінницької районної ради».
 14. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №43 від 22 грудня 2020 року «Про початок реорганізації Погребищенської районної ради шляхом приєднання до Вінницької районної ради».
 15. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №44 від 22 грудня 2020 року «Про початок реорганізації Тиврівської районної ради шляхом приєднання до Вінницької районної ради».
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація