Перед сесією районної відбулось засідання постійної комісії питань регулювання комунальної власності та земельних ресурсів

11.03.21

11 березня перед пленарним засіданням чергової 5 сесії районної ради Сергій Кушнір провів засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності та земельних ресурсів.

В роботі постійної комісії взяли участь Віктор Шмігель (заступник голови постійної комісії), Вадим Цирканюк, Володимир Ходацький, Вадим Руденко, Володимир Геновський, Віктор Шиманський та Сергій Дуб.

Комісія розглянула 3 проєкти рішень, два з яких стосувались передачі майна. А саме, проєкт рішення «Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на територіальні громади Вінницького району» розглянули повторно у зв’язку з доопрацюванням, натомість питання «Про передачу рухомого та нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району» розглянули вперше і одноголосно винесли на розгляд сесії, аби не затримувати процес передачі майна на територіальні громади.

Також депутати розглянули питання щодо внесення змін до Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району до 2022 року з метою забезпечення належного функціонування управлінння праці та соціального захисту населення Вінницької РДА. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація