Перед позачерговою сесією районної ради відбулось засідання постійної комісії та президії

05.03.18

03 березня 2018 року перед пленарним засіданням позачергової 40 сесії районної ради, яка скликалась за ініціативи Вінницької районної державної адміністрації, проведені засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету та засідання президії районної ради.

В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк та члени комісії: Володимир Болебрух, Світлана Федорцова (секретар комісії), Віктор Марущак, Олександр Мельник (заступник голови постійної комісії) та Віктор Титко. Присутніми на комісії також були: заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида, голова Вінницької районної державної адміністрації - Михайло Демченко, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації - Олег Бегус, начальник та заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк та Наталія Нечипорук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, начальник Вінницького районного сектору ГУДСНС України у Вінницькій області Микола Оніщук, Писарівський сільський голова Дмитро Науменко, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко.

На розгляд постійної комісії виносилось шість питань:
1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.
2. Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2017-2018 роки.
3. Про внесення змін до Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2015-2018 роки.
4. Про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання № 390 від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».
5. Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018 - 2019 роки.
6. Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018 - 2019 роки.

Перші чотири питання ініційовані райдержадміністрацією для розгляду на позачерговій 40 сесії районної ради і після обговорення були одноголосно винесені на розгляд сесії.

Два останніх питання відповідно до висновку постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення та після обговорення членами постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету також були винесені на розгляд позачергової 40 сесії районної ради.

Після засідання постійної комісії під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського проведено засідання Президії районної ради, на якому був розглянутий та погоджений проект порядку денного 40 позачергової сесії районної ради в кількості 6 питань:
1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.
2. Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2017-2018 роки.
3. Про внесення змін до комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2015-2018 роки.
4. Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018- 2019 роки.
5. Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми приватизації об’єктів спільної власності  територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018- 2019 роки. 
6. Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання №384 від 21.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

В роботі президії взяли участь голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, заступник голови районної ради Олексій Плакида, голова постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовищаРуслан Висловський, голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, голова фракції Вінницької районної партійної організації Народної партії у Вінницькій районній раді Юрій Парфенюк,голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї,  молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я Тетяна Закревська, голова фракції районної ради політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Володимир Болебрух, керівник депутатської фракції районної ради політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Людмила Мазай та працівники виконавчого апарату районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація