Перед пленарним засіданням відбудеться засідання комунальної комісії

23.01.20

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

24 січня 2020 року о 09 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про преміювання та встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.

2. Звіт директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл,  селищ району, та майнового стану установи за 2019 рік.

3. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.

4. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.

5. Про встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі, директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.

6. Про звіт директора Комунального закладу «Дитячо-нацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних  громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2019 рік.

7. Про встановлення посадового окладу директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу

8. Про затвердження акта приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

9. Про розгляд листа КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради № 11-41 від 22.01.2020 року.

10. Про затвердження договорів оренди та додаткових угод до договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

11. Про внесення змін до рішення 64 сесії районної ради 7 скликання№ 1098 від 24.12.2019 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2020 році».

12. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

13. Про внесення змін до рішення 64 сесії 7 скликання №1088 від 24 грудня 2019 року «Про встановлення тарифного розряду, посадового окладу, надбавки за складність та напруженість в роботі директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні».

14. Про встановлення посадового окладу завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу.

15. Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу надбавки за складність, напруженість у роботі.

16. Про встановлення посадового окладу та надбавок виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

17. Про утворення комісії по проведенню інвентаризації майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

18. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація