Перед пленарним засіданням постійної комісії засідатиме постійна комісія з питань освітної та медичної галузей

23.12.19

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

24 грудня 2019 року о 9 год. 15 хв. - відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2018 року по листопад 2019 року.

2. Про продовження терміну дії Контракту №14 з директором Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької  творчості» Вінницької районної ради Оцверою Оленою Сергіївною від 17.09.2013 року.

3. Про переривання відпустки по догляду за дитиною директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвери Олени Сергіївни.

4. Про встановлення тарифного розряду, посадового окладу, надбавки за складність та напруженість в роботі Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні.

5. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

6. Про внесення змін до районної комплексної Програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.

7. Про затвердження Перспективного плану розвитку Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради на 2020 рік.

8. Про районний бюджет на 2020 рік (розгляд звернення профспілки по підвозу вчителів, Широка Гребля (садочок), харчування).

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація