Перед пленарним засіданням 44 сесії провели засідання постійних комісій

19.06.18

В ході підготовки до пленарного засідання чергової 44 сесії районної ради проведено засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку, з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку взяли участь члени постійної комісії: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов.

Також присутніми на комісії були заступник голови районної ради Олексій Плакида та головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено 2 питання:

1. Про внесення змін до рішення 28 сесії районної ради 7 скликання № 166 від 29 червня 2017 року «Про затвердження списку присяжних».
2. Про розгляд листа Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України від 11.06.2018 року №04-27/10-412 (122989) щодо внесення змін до Закону України «Про судовий збір».  

В результаті розгляду постійною комісією рекомендовано питання «Про внесення змін до рішення 28 сесії районної ради 7 скликання № 166 від 29 червня 2017 року «Про затвердження списку присяжних» винести на розгляд 44 сесії районної ради. Лист Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України від 11.06.2018 року №04-27/10-412 (122989) щодо внесення змін до Закону України «Про судовий збір» взято до відома.

В роботі постійної комісії з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення взяли участь Ігор Федчишин (голова постійної комісії), Лілія Гаврилюк, Людмила Мазай(секретар комісії) Микола Шамалюк (заступник голови постійної комісії) та ВалентинНастоящий.

Також присутніми на комісії були: голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради Анжеліка Храпко та представники відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

В порядку денному комісії було 4 питання: два проекта рішення «Про внесення змін до рішення 43 сесії районної ради 7 скликання №542 від 29.05.2018 року «Про  передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади», «Про передачу залишків коштів» та два листа.

В результаті розгляду постійною комісією рекомендовано питання «Про  передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади», «Про передачу залишків коштів» винести на розгляд 44 сесії районної ради. По листах, поданих на розгляд постійної комісії, були прийняті відповідні рішення.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація