Перед пленарним засіданням 39 сесії відбулись засідання постійних комісій

23.02.18

22 лютого 2018 року з метою підготовки питань до 39 сесії районної ради 7 скликання перед пленарним засіданням відбулись засідання постійних комісій районної ради.

На засіданнях двох постійних комісій з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку та з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища було розглянуто по два питання: «Про звіт голови Вінницької районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації за 2017 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень», «Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2017 рік», які були обговорені та одноголосного винесені на розгляд 39 сесії районної ради 7 скликання.

Аналогічні питання були розглянуті і винесені на розгляд сесії і постійною комісією районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я. Окрім цих питань, за висновком зазначеної постійної комісії на розгляд сесії було винесено ще одне важливе питання - «Про затвердження кандидатур представників Вінницького району до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області від Вінницької районної ради». Це дуже нагальне питання, оскільки на сьогодні в період запроваждення нової медичної реформи відбувається формування чотирьох госпітальних округів Вінницької області. Одним із кроків є формування Госпітальної ради, в яку від Вінницького району може бути включено три представника. Для включення представників до складу Госпітальної ради відповідна рада повинна прийняти рішення сесії. Тому дане питання і було рекомендовано постійною комісією до розгляду на 39 сесії районної ради.

Найбільше питань, вже традиційно, було розглянуто на засіданні постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. А саме, було розглянуто 21 питання, серед яких також були і «Про звіт голови Вінницької районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації за 2017 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень», «Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2017 рік». Окрім того, постійною комісією з питань соціально-економічного розвитку та бюджету було рекомендовано включити до порядку денного і розглянути на сесії ще чотири проекта рішення:
- «Про внесення змін до Комплексної Програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016-2020 роки»;
- «Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання Комплексної програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016-2020 роки»;
- «Про внесення змін до районної  Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016 - 2020 роки»;
- «Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016 - 2020 роки».

Також, зазначеною постійною комісією було погоджено проект розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

По інших питаннях членами постійної комісії були надані відповідні рекомендації.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація