Педагоги Вінницького району здобули кубок з туристського багатоборства

20.05.19

З 10 по 14 травня 2019 року на території Немирівського району с. Воробіївка за підтримки Вінницької обласної організації профспілок працівників освіти відбулись 37-і обласні змагання з туристського багатоборства серед педагогічних працівників Вінниччини. Кубок області ‑ 37 років історії перемог та поразок, емоцій, життя та неймовірних буднів, які захоплюють педагогів нашої області на змаганнях з туристського багатоборства.

За кубок області боролися педагогічні працівники 12 районів Вінницької області у двох категоріях – професіонали та аматори.

За сприяння начальника відділу освіти Вінницької райдержадміністрації Світлани Михайлівни Томусяк, голови Вінницької районної організації профспілки працівників освіти та науки Михайла Миколайовича П’ятака та директора Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Ануфрієвої Наталії Миколаївни команда Вінницького району здобула І місце. До складу команди входили педагогічні працівники КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради (Микола Добровольський, Ярослав Зулін, Дар’я Зуліна, Олександра Кравчик та Катерина Федорець), Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Віталій Марингевич), НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт. Стрижавка» (Ігор Вітюк), Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. (Богдан Добровольський), Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради (Ольга Керезь) та КЗ «Хижинецький ліцей» Сокиринецької ОТГ(Ольга Вітковська)

Змагання проходили на дистанціях: «Гірські перешкоди», «Слалом», «Смуга перешкод», «Крос-похід», «Велосипедна смуга перешкод», а також за конкурсною програмою «Встановлення намету», «Рюкзак», «Багаття», «Туристсько-краєзнавча вікторина», «В’язання вузлів», «Емблема», «Стінгазета» та «Туристська самодіяльність».

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм нових спортивних досягнень!

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація