Патріот і спортсмен

03.12.19

Свою діяльність депутати Вінницької районної ради здійснюють вже чотири роки, за цей час декому вдалось зробити більше, декому менше.

В рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання, про роботу в раді та окрузі розповідатиме Володимир Болебрух, який здійснює свою депутатську діяльність та опікується проблемами Стадниці.

- Володимире Васильовичу, трішки про себе?

- Я, Болебрух Володимир Васильович, 23 квітня 1984 року народження. Народився, вчився, й нині мешкаю разом із дружиною та двома дітьми в Стадниці. 2008 року, коли у нашому селі стався церковний концерт, а саме єдиний у Вінницькому районі храм УПЦ КП було в нечесний спосіб передано до УПЦ МП, мене як прихожанина це дуже обурило, й я вступив до знаної на той час й нині патріотичної української політичної сили – Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Вперше я балотувався за мажоритарною системою у депутати Вінницької районної ради 2010 року, але ті вибори – програв.

Утім пройшов час, і на місцевих виборах 2015 року, котрі проходили за новою системою, тобто відкритими партійними списками, за мене віддав свій голос 141 стадничанин, що дозволило стати депутатом Вінницької районної ради, в якій входжу до складу фракції ВО «Свобода», входить 3 обранці.

- Що планували, й що вдалося зробити Вам для Стадницької громади?

- Я людина, котра, скільки себе пам’ятаю, завжди активно займалася спортом. Зі своїх 35 літ 20 відіграв у футбол за місцеву команду «Сокіл». На жаль, нині цього колективу вже не існує, оскільки у молоді з’явилися інші, зачасту не надто корисні пріоритети. Теплої пори року не користуюсь автотранспортом, а їжджу до Вінниці й з Вінниці велосипедом. Займаюсь загартуванням, традиційно на Водохреще пірнаю до ополонки.

Відтак перше, що я планував зробити, ставши депутатом, збудувати в селі футбольний майданчик зі штучним покриттям. Я постійно лобіював зазначене питання. Ми знайшли відповідне місце на території школи, виготовили проектно-кошторисну документацію. Справа стала за малим – знайти кошти, а це не мало - не багато, 1 млн. 600 тис.грн. Утім, коли постало питання пріоритетів: облаштування майданчика чи ремонт школи, я не перечив голові Вінницької РДА М.І.Демченку й за пріоритет було обрано школу. Бо на той час, вибачте за грубий вислів, вона була схожою більше на хлів, ніж на навчальний заклад. Після ж ремонту, зокрема заміни даху, лагодження та утеплення фасаду, виконання інших робіт вона стала справжньою перлиною, візитівкою й окрасою Стадниці.

Але й своєї мрії про спортивний майданчик не полишаю, дай Бог мені здоров’я, й за підтримки однодумців ми завершимо розпочату справу.

Також я дуже люблю українські традиції й культуру. Завжди беру активну участь у мистецькому житті громади, неодноразово виступав у складі співочих колективів. Відтак, за мого сприяння для місцевого БК було придбано нові мікрофон, колонки, звукопідсилювач, ноутбук, стільці, відеопроектор. Тож тепер творчі акції проводимо в селі на належному рівні.

- Нещодавно створено Гавришівську ОТГ, до складу якої увійшла й Ваша рідна Стадниця, Ваше ставлення до зазначеного явища?

- Як житель, і як депутат, я ніколи не був прихильником входженням нашого села до складу міста Вінниці. Хоча під час обговорення зазначеного питання чимало моїх земляків стверджували, що з Вінницею нам буде добре, це піде на користь громаді. Моя ж думка: категорично – ні! Адже, як твердить народна мудрість, завжди має вплив і керує сильніший. У нашому випадку сильнішим є місто. І якби ми увійшли до його складу це однозначно не було б нашим плюсом. Навпаки, радше – мінусом. Й дуже приємно, що попри різні катак-лізми, вже таки створено Гавришівську ОТГ, до складу якого також виявили бажання ввійти мешканці сіл Стадниця, Малі та Великі Крушлинці. Я підтримую це. На мою думку це буде одна з найдемократичніших ОТГ у Вінницькій області. Адже це практично рівночисельні за кількістю жителів села, котрі матимуть майже однакову кількість депутатів. До того ж в доволі потужний бюджет. Власні надходження становитимуть майже 23 млн.грн., бюджет розвитку близько 5 млн.грн. реверсна дотація – понад 6 млн.грн. Переконаний, що це позитивно позначиться на житті наших сіл.

- Володимире Васильовичу, чи не збираєтеся Ви балотуватись у депутати ОТГ.

- Ні. Ви знаєте, я живу за принципом одного стільця. Якщо мене люди обрали депутатом Вінницької районної ради, то я чесно відпрацюю свій термін до кінця. А потім побачимо, чи залишиться, чи не залишиться внаслідок реформи місцевого самоврядування районна рада як така. Ось від того й будемо відштовхуватись. Хочу наголосити, що найвідвідуванішою та найдисциплінованішою у райраді є саме фракція ВО «Свобода». Ми зі 100 відвідуємо 99% засідань комісій та сесій, що відбуваються. Про це неодноразово зазначив голова Вінницької районної ради С.М.Сітарський, зокрема й в пресі, та під час засідань районної ради. Тобто наша політична сила, наші депутати, є лідерами цього.

- Ваше ставлення щодо ухваленого законопроекту щодо продажу землі?

 - Це є ганьба для всієї України. Тому що земля для України, то, як матір для дитини. Продай матір, а не землю. Чому ти матір не продаєш. Земля є надбанням всього українського народу. Ми, всі, депутати, чиновники, прості люди є лишень тимчасовими на ній жителями. Пройде час і нас не стане, а земля, вона вічна. І вона буде завжди. Земля для українського народу - це більше, ніж життя. За нашу землю завжди велися й нині триває війна. 

Треба створювати Державний земельний банк, що мав би скуповувати землю в українців, які мають паї й хочуть землю продати, потрібна реформа Земельного кадастру, потрібно провести справжню, правдиву оцінку землі. А держава має ту землю давати в оренду, навіть довгострокову, з правом родинного успадкування, українському селянинові-фермеру, який зможе на тій землі господарювати.

Ми, свободівці, наполягаємо на ухваленні нашого альтернативного законопроєкту № 2178-4, зареєстрованого Оксаною Савчук, де речі єдиною націоналісткою в парламенті, покликаного не допустити розпродажу українських земель сільськогосподарського призначення. Він єдиний відповідає національним інтересам України і усуває спекулятивну складову з формули використання української землі, бо передбачає, що земля залишається у власності українського народу й Української держави.

Також потрібно ухвалити новий Земельний кодекс та затвердити його на всеукраїнському референдумі. Провести повну інвентаризацію всієї землі та нерухомості України. Створити Єдиний державний реєстр прав на нерухомість та землю і забезпечити його відкритість та прозорість. Не дозволяти право власності на землю іноземцям та особам без громадянства. Забезпечити орендну плату за користування землею сільськогосподарського призначення згідно з нормативною оцінкою землі.

 

За матеріалами  Вінницької регіональної газети "Подільська зоря"
в рамках висвітлення діяльності депутатів  Вінницької районної ради 7 скликання.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація