Отримували вітання із професійним святом

07.06.18

Із нагоди професійного свята Дня журналіста, колектив редакції завітали особисто привітати голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької райдержадміністрації Олег Бегус, очільники КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вадим Пасічник, КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Катерина Федорець, КУ «Вінницький районний Трудовий архів» Микола Скоробогач, КП «Саланг» Валентин Настоящий, ВРО ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі, представники колективу Вінницької районної ради та КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування». 

Сергій Сітарський та Олег Бегус нагородили колектив часопису за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору та з нагоди відзначення Дня журналіста Почесними грамотами РДА та райради й грошовими преміями. Вітаючи подільськозорян керманичі краю наголосили, що журналісти - це люди особливої професії. Саме вони допомагають владі почути громаду і навпаки. - На Вас покладено місію об’єктивно розповідати про найважливіше, аби краяни постійно перебували в курсі останніх подій, оперативно дізнавалися про зміни у нашому сьогоденні. Ви завжди напоготові, перші на місці подій. Відповідально і на високому рівні виконуєте свою справу. Тож дякуємо Вам за активну життєву позицію, творчий підхід до виконання своєї роботи, працю на благо краю, бажаємо гарних рейтингів, збільшення кількості читачів, творчих перемог. Щастя, здоров’я, успіхів на професійних теренах та у житті, - бажали гості.

Керівники комунальних закладів та установ також долучились до привітань віншували та дарували подарунки. Кожен із них бажав журналістам «Подільської зорі» всіляких гараздів, міцного здоров’я, бути незалежними та вільними, дякували за співпрацю, адже сила газетярів у слові, а воно як то кажуть, може все. 

Особисто, телефоном та Інтернетом щиро віншували й народний депутат України Олексій Порошенко, депутати Вінницької обласної ради Сергій Кривешко та Олександр Масленніков, депутат районної ради Микола Шамалюк, колишній редактор видання, заслужений журналіст України Олександр Баркан, представник відділу культури та туризму РДА Володимир Мазур, у минулому бухгалтер «Подільської зорі» Наталія Карпіленко, дописувач Олександр Комісарчук, власний кореспондент “Подільської зорі” в Республіці Бєларусь Олекса Славин та інші.

Колектив Вінницької регіональної газети “Подільська зоря” щиро вдячний друзям видання за теплі слова привітань з нагоди Дня журналіста та гідне пошанування його праці.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація