Останній учасник бойових дій відзначив 90-річчя

23.08.17

21 серпня до Бохоників прибуло керівництво району: Сергій Сітарський та Михайло Демченко, депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков, аби привітати із поважним ювілеєм останнього у поселенні учасника бойових дій Другої світової війни Івана Макаровича ГАВРИЛЮКА. 

За плечима ювіляра довгий і тернистий життєвий шлях. Народився Іван Макарович у Бохониках, батько його після революції очолював комітет незаможних селян. Хлопець закінчив місцеву семирічку, по тому на початку 1945 року був призваний до лав Червоної армії. Після закінчення Другої світової ще протягом семи років проходив службу в армії, має два поранення, контузію. Затим, аж до виходу на заслужений відпочинок, Іван Макарович віддав службі у внутрішніх військах МВС. Багато років був знаним бджолярем та тримав чималу пасіку. Разом із дружиною народили та виховали двох дітей, але, на жаль, жінка вже давно померла, а діти виросли та живуть своїм життям. Наразі, вже протягом тридцяти п’яти років, ветеран живе із другою дружиною Ольгою, якій, за його словами, і завдячує своїм довголіттям. Все життя - у праці.

Серпневого сонячного дня зустрічав Іван Макарович шанованих гостей: голів Вінницьких районних ради Сергія Сітарського та державної адміністрації Михайла Демченка, депутата Вінницької обласної ради Олександра Масленнікова, очільників районної ветеранської організації Петра Василинича та місцевої Володимира Павловського, голову сільської ради Ігоря Савчука та секретаря Катерину Бортновську. Із усмішкою та радістю приймав подарунки, квіти та вітання ветеран. Гості цікавились секретом довголіття ювіляра та добрим самопочуттям у 90-річному віці. «Моє щастя та мій головний секрет - це моя дружина Ольга, завдячуючи її турботі та піклуванню сьогодні зустрічаю таких шанованих гостей. Як казав Т.Г.Шевченко, хоч тяжко жити, але хочеться», - наголосив Іван Макарович. Він і справді гарно виглядає та почувається для свого віку, задля святкового фото 90-річний ювіляр швиденьким підтюпцем пішов до хати, аби одягнути жакет із орденами та медалями. 

Очільники району вручили подарунок та щиро побажали іменинникові міцного здоров’я, щастя, радості, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої. А також зичили відзначати у колі рідних і друзів ще й 100-річчя.

Олександр Масленніков зауважив, що не міг не завітати до поважного ювіляра, адже це людина-історія - останній у Бохониках учасник бойових дій Другої світової війни. Обласний депутат також вручив подарунок Івану Макаровичу та висловив щирі побажання міцного здоров’я, бадьорості духу, довголіття та мирного неба. «Нехай здоров’я та сили не залишають Вас, а душевна молодість і теплота зігрівають на життєвому шляху, допомагаючи пережити всі труднощі разом із Вашою другою половинкою. Живіть на радість одне одному ще довго-довго років. Нехай добрі спогади приходять частіше, ніж погані. Ваш життєвий досвід цінний для нас».
Розчулений увагою присутніх ветеран і на адресу гостей висловив побажання та теплі слова вдячності.

 

Джерело інформації: Вінницька 
регіональна газета "Подільська зоря"

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація