Оперативно готувалась до сесії постійна комісія районної ради з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку

27.01.21

27 січня відбулось оперативне засідання постійної комісії районної ради з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку. Голова комісії - Андрій Демченко ознайомив присутніх з порядком денним в кількості 28 питань та повідомив, що відповідно до ЗУ 1009-IXвід 17.11.2020 року та для того, щоб не створювати соціальну напругу у новостворених територіальних громадах і належного функціонування закладів та установ комунальної власності Вінницького району, процедура щодо передачі майна у комунальну власність ТГ розпочата ще в грудні 2020 року та активно триває і сьогодні. На сьогоднішній день розроблено ряд проєктів рішень щодо передачі майна у комунальну власність ТГ, які мають бути розглянуті  профільними комісіями та винесені на затвердження найближчої сесії районної ради.

Після чого погодили проєкт порядку денного та детально розглянули кожне його питання. Всі питання винесені на розгляд найближчої сесії районної ради для подальшого їх затвердження.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація