Олексій Плакида прийняв участь в щотижневій апаратій нараді

15.09.20

14 вересня поточного року заступник голови районної ради Олексій Плакида взяв участь в черговій апаратній нараді під головуванням голови районної державної адміністрації Євгенія Луценка, на якій начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк  повідомила, що за період з 01.09.2020 року по 10.09.2020 року надійшло доходів в сумі 9 млн 907 тис. грн , з них: власні доходи – 3 млн 665 тис. грн, освітня субвенція - 4 млн 632 тис. грн., дотація з обласного бюджету – 965,0 тис. грн, субвенція на «Нову українську школу» - 367,0 тис. грн, інші субвенції з місцевих бюджетів – 153,1 тис. грн.

Заступник головного лікаря Вінницької районної клінічної лікарні Тетяна Катілова поінформувала, що станом на 14 вересня на стаціонарному лікування перебувають 110 пацієнтів, заповнюваність ліжкомість хворих на Covid-19 становить 105%. За два тижні витрати на медикаменти становлять 1 млн 500 тис. грн. Також зазначила, що не вистачає медичних сестер.

Головний лікар ЦПМСД Вадим Пасічник повідомив, що доставлено апарат ІФА, що дасть можливість жителям району робити безкоштовні тести на COVID. Також найблищим часом планується закупити ЕКГ-апарат в амбулаторії  сіл Медвеже Вушко та Некрасово.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація