Грантовий конкурс «Scholarship в Україні»

01.10.20

Грантовий конкурс «Scholarship в Україні»

Запрошуємо здобувачів вищої освіти взяти участь уновому VI  конкурсі проєкту «Scholarship в Україні», який дозволяє студентам одержати виплату за академічні успіхи. Організатором, який ініціював проект, є компанія CyberShark.

Взяти участь можуть всі студенти, які навчаються на 2-4 курсах та в магістратурі, факультет чи спеціалізація значення не мають.

 

У VI конкурсі надається  три гранти по 15 000 грн, тобто буде троє переможців. Студенти, які займуть другі та треті місця, також отримають грошову винагороду.

Учаснику потрібно написати аналітичну роботу на задану тематику, яка б містила рекомендації, щодо розглянутих ситуацій.

 

Запропоновані теми:

1. «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу". Подати заявку за посиланням - https://proflowers.ua/page/scholarship.
2. "Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів". Подати заявку за посиланням -https://posylka.net/uk/scholarship.
3. "Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку". Подати заявку за посиланням -https://avtoboom.com.ua/scholarship/

 

Студенту необхідно написати аналітичну статтю, об’ємом від 1000 до 3000 слів українською або російською мовою, на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку організаторів grant@scholarship.in.ua для оцінки жюрі.

 

Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

 

Контакти організаторів:
 +38 067 622 62 822

grant@scholarship.in.ua

Бажаємо удачі!

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація