Продемонстрували свою майстерність на відкритому Чемпіонаті області з пішохідного туризму «Сабарівська осінь-2019»

21.10.19

З 17 по 20 жовтня 2019 року на території с. Лука-Мелешківська, ур. Городище, проходив Відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму серед молоді, юнаків та юніорів «Сабарівська осінь-2019». Учасники 19 команд з Вінницької, Миколаївської, Тернопільської областей та м. Хмельницького мали змогу продемонструвати свою майстерність та позмагатися за призові місця.

Від Вінницького району взяли участь 6 команд у молодшій та старшій віковій категорії: дві команди «Гермес» (с. Агрономічне, с. Бохоники, с. Якушинці Якушинецької ОТГ тренери Добровольський М.П. та Зулін Я.М.), дві команди «ДТСК «Туристська молодь» (с. Вінницькі Хутори, тренер Уманець Є.О.) та дві команди «Rock» (смт Стрижавка, тренер Вітюк І.М.). А це 48 вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради.

Юнаки та дівчата змагались на дистанціях ІІ (10-15 років) та ІІІ (13-18 років) класу у командній техніці та крос-поході.

За підсумками змагань команди здобули призові місця: у старшій віковій категорії з 11 команд 1 місце – «ДТСК «Туристська молодь», 3 місце - «Гермес» та 6 місце ‑ «Rock», у молодшій віковій категорії з 9 команд 3 місце - «Гермес», 4 місце ‑ «Rock» та 5 місце «ДТСК «Туристська молодь»

Велика кількість команд, нові тренери і ще більша кількість дітей відвідує щорічний захід Обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій. Спортсмени із задоволенням проводять спортивні будні і з нетерпінням чекають наступної зустрічі з новими друзями.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація