Очікуємо на облаштування нових навчальних кабінетів в загальноосвітніх закладах району

05.06.20

Днями відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому за участі начальника відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк та заступник начальника фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Наталії Нечипорук було обговорено питання розподілу залишку освітньої субвенції.

Частина залишку має бути направлена саме на облаштування навчальних кабінетів за природничо-математичним напрямком відповідно до Наказу МОН від 29.04.2020 року №574 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій».

На облаштування одного кабінету необхідно витратити приблизно 200-250 тис.грн. Гроші не малі, тому очільниця районної ради Тетяна Закревська запропонувала оглянути вже працюючі навчальні кабінети та поспілкуватись з педагогами, які в них працюють, аби дізнатись про переваги та можливі недоліки таких кабінетів. Такі навчальні кабінети на сьогодні вже облаштовані в двох навчальних закладах району: Сосонській СЗШ І-ІІІ ст. та НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка».

Отже, 3 червня, голова районної ради Тетяна Закревська в рамках робочої поїздки разом з керуючим справами виконавчого апарату Дмитром Часовських відвідали навчальні заклади району: Сосонську СЗШ І-ІІІ ст. та НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка», де оглянули навчальні кабінети, обладнані відповідно до Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природно-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів. Так, в Сосонській СЗШ І-ІІІ ст. облаштований кабінет математики, а в НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка» - кабінет математики та географії.

Відвідавши навчальні заклади, голова районної ради поспілкувалась з педагогами, які розповіли, як відбувається навчальний процес в нових облаштованих кабінетах. Звичайно, переваг набагато більше, ніж недоліків, адже все облаштовано відповідно до сучасних вимог з відповідним комп’ютерним обладнанням. Педагоги зазначили, що є певні недоліки та труднощі в облаштуванні, але такі кабінети на сьогодні є необхідністю і неабияким плюсом для навчального закладу.

Отже, тепер завдання визначитись з переліком шкіл, в яких будуть облаштовані такі навчальні кабінети з математично-природничим напрямком, а саме головне, врахувати недоліки вже існуючого досвіду та побажання вчителів.    

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація