Обласна Асоціація органів місцевого самоврядування прозвітувала за роботу в 2019 році

29.01.20

28 січня відбулись Загальні збори уповноважених представників – членів Асоціації органів місцевого самоврядування під головуванням очільника обласної Ради та  Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника.

Делегацію від Вінницького району на зборах представляли голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Сокиринецької ОТГ Лариса Мельничук, секретар Лука-Мелешківської ОТГ Богдан Августович, голова Бохоницької сільської ради Ігор Савчук,  голова Вінницько-Хутірської сільської ради Валерій Кравченко, голова Мізяківсько-Хутірської сільської ради Василь Король та голова Стрижавської селищної ради Таїсія Короленко.  

На загальні збори цього дня прибули 274 особи із 479 представників органів місцевого самоврядування Вінницької області, котрі є членами Асоціації.

З віталним слвом перед представниками Асоціації виступили голова облдержадміністрації Владислав Скальський, який акцентував увагу на важливій проблематиці, яка наразі постала перед державою – забезпечення повсюдності самоврядування. Зокрема, зупинився на основних критеріях спроможності громад та зазначив, що співпраця виконавчої гілки влади та місцевого самогврядування повинна грунтуватись на позиції діалогу.

Також з вітальним словом виступили перший заступник голови Асоціації, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, який висловив вдячність депутатському корпусу обласної Ради за підтримку та повідомив, що на наступний рік членські внески обласної Ради збільшилися на 200 тис. грн.

Під час загальних зборів Секретаріат ВОАОМС  прозвітував про виконану роботу 2019 року та окреслив напрями, плани і завдання  на 2020 рік. За 2019  рік фахівцям Асоціації вдалося провести низку заходів, семінарів, круглих столів, в тому числі виїзних та в режимі онлайн, а також реалізувати низку проєктів, налагодити співпрацю з українськими та міжнародними організаціями, а також забезпечити комунікацію і зворотний зв'язок з громадами-членами ВОАОМС.

Анатолій Олійник також повідомив про те, що на область та обласну Асоціацію зокрема чекає трансформація: з 479 членів Асоціації залишаться близько семи десятків у форматі об’єднаних територіальних громад.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація