Обіцяної зустрічі не відбулось - протистояння мешканців Агрономічного та Вінницького аграрного університету триває

20.04.18

Як було зазначено, 19 квітня о 18.00 год. в Будинку культури с. Агрономічне мешканці прийшли на обіцяну зустріч з першими особами області виконавчої гілки влади.

В актовій залі місцевого Будинку культури зібрались не лише члени громади, але й студенти, викладачі та юристи аграрного університету. Зустріч почалась з конфлікту та перепалки представників громади та студентами, які знову "за власним бажанням" приїхали відстоювати землі університету. 

За словами місцевих мешканців, погіршило ситуацію ще й те, що вимоги громади не були задоволені з самого початку, тому що ті чиновники, на яких чекали, не приїхали. Тобто, на зустріч перші особи області не приїхали, а лише заступник чи начальник юридичного відділу Вінницької облдержадміністрації. 

Районне керівництво представляли голова районної ради Сергій Сітарський та заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус. Сергій Сітарський повторно довів до мешканців громади позицію районної ради про бажання відстоювати і надалі рішення районної ради в рамках закону. 

Після обговорення мешканці давали висловитись і представникам аграрного університету, які висловили свою позицію.

Як розвивається ситуація в юридичній площині розказала адвокат, Оксана Шевчук, яка представляє інтереси Агрономічної сільської ради. 

В результаті вирішили зустрітись з керівництвом області 20 квітня, в іншому випадку будуть далі перекривати вулиці.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація