Обговорювали майбутнє Медвеже-Вушківської громади: вирішено провести опитування шляхом таємного голосування

13.01.20

11 січня 2020 року в сільському клубі села Медвеже-Вушко відбулись громадські слухання з питання добровільного об’єднання Медвеже-Вушківської громади. Вирішували про майбутнє села, яке згідно Перспективного плану, затвердженого обласною Радою та Кабінетом Міністрів України, включено до складу Агрономічної ОТГ.    

Однак, на території громади є прихильники приєднання і до вже існуючої Якушинецької ОТГ. До сьогоднішнього дня Медвеже Вушко не могло визначитись, до кого приєднуватись. Тому, ініціативна група мешканців села Медвеже Вушко розпочала цей процес самостійно - без сільського голови Павліни Роздайбіди та депутатського корпусу, оскільки право бути першими громада вже втратила, а за два місяці, як було зазначено на зібранні, втратить право і добровільного приєднання, тобто приєднання за бажанням.

Оскільки вирішується доля села, то на зборах було людно, багато гостей та запрошених. Були гарячі обговорення та дискусії, в яких прийняли участь депутати обласної Ради Ігор Вернигор та Олександр Масленніков, голова районної ради Сергій Сітарський, голови сільських рад: Агрономічної - Олег Шулікін, Бохоницької - Ігор Савчук та Медвеже-Вушківської - Павліна Роздайбіда.   

Якщо Агрономічний сільський голова Олег Шулікін намагався пояснити присутнім, як він не хоче приєднувати Медвеже Вушко і бачить майбутнє села Агрономічне в місті Вінниці, то обласний депутат Ігор Вернигор від ініціативної групи с.Агрономічне, навпаки, посилаючись на фінансові показники громад, намагався довести протилежне.

Також, піднімали питання і приєднання до Якушинецької ОТГ. Але за результатами зустрічі з Якушинецьким сільським головою Василем Романюком, яка відбулась 23 грудня 2019 року, мешканцям доведена думка, що село може приєднатись до Якушинецької ОТГ, але їх туди ніхто не запрошує і не чекає.    

Як зазначив голова районної ради Сергій Сітарський, такі зібрання і обговорення дуже потрібні, тому що всі присутні і мешканці громади, яким потім повідомлять, що відбувалось на зборах, отримають максимум інформації для прийняття кращого для громади рішення.

Враховуючи почуте, голова районної ради зазначив, що більшість мешканців громади влаштовує, що Медвеже Вушко є самостійною громадою, однак рішення про приєднання приймати потрібно, адже так, як є, не залишиться.

В результаті обговорення було прийнято рішення створити свою робочу групу та провести опитування серед населення села Медвеже Вушко шляхом таємного голосування.    

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація