Обговорювали будівництво Ільківської школи..........

31.07.17

В кабінеті голови районної державної адміністрації Михайла Демченка відбулася нарада щодо добудови   Ільківської школи та вирішення супутніх питань, що не уможливлюють процес її реалізації.

На нараді були присутні голова Вінницької районної ради Сергій сітарський та його заступник Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації Олег .Бегус, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, Ільківський сільський голова Тетяна Петровська, директор Ільківської ЗОШ І-ІІ ст. Богдан Кравець,  начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ольга Форостяна, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмила Максимчук, , начальник управління  економіки райдержадміністрації Ліна Мельничук, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Володимир Рудий, директор інституту «Агропроект» І.С.Сич, головний архітектор проекту ДП «Поділлягеодезкартографія» М.М.Безпрозванний, головний архітектор проекту ДП «Поділлягеодезкартографія» І.В.Висоцький.

На початку наради було запропоновано складання дорожньої карти щодо проектування та  будівництва навчального закладу та вирішення питань оформлення дозвільних документів. На сьогодні залишилась невирішеною проблема щодо будівництва школи – це неможливість використати виділені з державного бюджету кошти із-за відсутності затвердженого  генерального плану або детального плану території для будівництва школи, на підставі яких можливе отримання містобудівних умов і обмежень на проектування та будівництво школи. У разі невикористання наданих коштів – вони повертаються назад у державний бюджет, так як використання їх на інших об’єктах неможливе.

Учасники наради порадились, які є найшвидші та ефективніші шляхи вирішення даного питання. Якщо робити все згідно затвердженого порядку, то до кінця року оформлення дозволу, початок будівництва об’єкта та освоєння виділених коштів є  неможливим. Детальний план сільською радою замовлено. Проте, процес, який слідує ним, довготривалий та ступеневий.

Ільківський сільський голова Тетяна Петровська попросила підтримки всіх служб та підприємств у сприянні та проведенні відповідних робіт.

Присутні керівники запевнили, що будуть робити все, аби виготовити відповідні документи вчасно та якісно.

На зустріч було запрошено головного архітектора області Леоніда Гужву, який запевнив у підтримці – готовий провести позачергову містобудівну раду, щоб розглянути детальний план території забудови, що дасть можливість скоротити час для отримання дозвільних документів на будівництво.

Голова району  також  запевнив, що районна влада  зробить все для можливості початку будівництва школи  та освоєння виділених коштів у 2017 році.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація