Обговорили створення школи молодого аграрія

23.03.18

Днями за ініціативи Бохоницького сільського голови Ігоря Савчука у поселенні відбулася зустріч із представниками Вінницького національного аграрного університету. На неї завітали працівники сільської ради, учні місцевої школи, представники дитячого садочка, батьки, активні бохоничани та мешканці сусідніх населених пунктів. Також було запрошено й голову Вінницької районної ради Сергія Сітарського.

Розпочинаючи зібрання, очільник громади Ігор Савчук, наголосив, що основна мета зустрічі – це налагодження плідної співпраці із університетом. Адже сьогодні виш є одним із найпотужніших навчальних закладів в регіоні в аграрній царині та готує професіоналів й за іншими спеціальностями. Ігор Григорович зазначив, що викладачі навчального закладу готові працювати у формі семінарів, занять, тренінгів та майстер-класів працювати із старшокласниками. Важливо тільки зрозуміти, яка частина дітей згодна відвідувати такі заходи й як краще вибудувати співпрацю.

Проректор з виховної роботи та гуманітарної політики вишу Любов Спірідонова представила університет, розповіла, що тут готують фахівці більш ніж за 20 спеціальностями, є військова кафедра, до складу входять 7 коледжів, про умови прийому та навчання в університеті, про його переваги, популярність та конкурентоспроможність на ринку освітніх послуг.

 

На прохання громади обговорили можливості створення школи молодого аграрія, що значно допоможе дітям свідомо обрати майбутню професію та серйозно підготуватись до здачі ЗНО та навчання в університеті.

Затим, власним досвідом та емоціями із загалом поділився студент 4 курсу факультету економіки та підприємництва, голова студентської ради Вінниччини Олександр Мельник. Хлопець розповів про навчання в університеті, школу лідерства ВНАУ, можливості, які відкриває навчальний заклад для студентів й поділився враженнями від стажування у США. Також Олександр коротко повідомив про напрямок роботи та діяльність студентської ради Вінниччини.   

Продовжився захід виступом «обличчя», золотого голосу університету, директора центру культури та дозвілля Дар’ї Погребняк. Жителі громади не скупились на оплески, висловлювали своє захоплення та щиро дякували за ці неповторні приємні хвилини мистецької насолоди.

Підсумовуючи побачене та почуте старшокласники, їх батьки та вчителі зазначили, що від співпраці зі університетом виграють впершу чергу діти. Адже вони отримують знання й незалежно, як в подальшому складеться їх майбутнє, зможуть застосовувати їх на практиці.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація