Новообрана Вінницька районна рада VIII скликання зібралась на першу сесію: обрали нове керівництво, створили фракції та сформували постійні комісії

25.11.20

24 листопада 2020 року Вінницька районна ради VIII скликання, обрана на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, зібралась на першу установчу сесію. В роботі засідання взяли участь 61 депутат районної ради із 63 зареєстрованих. На сесію  були запрошені голова райдержадміністрації Євгеній Луценко, його заступник Микола Чухрій, керівницяапарату райдержадміністрації Олена Орловська та нині екс-заступник районної ради Олексій Плакида. Зокрема Олексій Олексійович подякував депутатам VII скликання та апарату районної ради за плідну роботу, побажав колегам VIII скликання успіхів у діяльності на благо розвитку Вінницького району.

Оксана Трач - голова районної територіальної виборчої комісії відкрила сесію та проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів Вінницької районної ради, після чого новообраним депутатам були вручені посвідчення та значок депутата.

Далі пленарне засідання продовжила тимчасова президія на чолі з депутатом від Вінницької обласної організації Політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Максимом Студілко, завданням якої спільно з лічильною комісією було провести таємні голосування із виборів нового очільника районної ради та його заступника. За результатами таємного голосування головою Вінницької районної ради VIII скликання обрано Ігоря Шутака - представника політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». Його кандидатуру підтримали 59 народних обранців з 61 присутніх. Зауважимо, що він був єдиним кандидатом на крісло голови райради. Новообраний очільник районної ради народився 4 травня 1974 року в с.Витава Тиврівського району, із відзнакою закінчив Томашпільську середню загальноосвітню школу, має економічну освіту та ступінь магістра державного управління. В 1995 році закінчив факультет «Міжнародних економічних відносин» Львівської комерційної академії. З 1999 року до 2002 року навчався в Одеському регіональному інституті Української академії державного управління при Президентові України. Отримав кваліфікацію «Магістра державного управління». З 1995 року, за направленням, працював на різних посадах в системі споживчої кооперації області. З 1998 року перебував на державній службі, спочатку – в секретаріаті Вінницької обласної державної адміністрації, потім - в управлінні з питань внутрішньої політики обласної державної адміністрації. В 2000 році перейшов на роботу до Вінницької міської ради на посаду радника міського голови. З березня 2005 року до березня 2011 року – начальник управління комунального майна міської ради. З 01.04.2011року - Директор департаменту комунальних ресурсів Вінницької міської ради. З 15.12.2016 року - Директор департаменту комунального майна Вінницької міської ради.

Згідно процедури обрали Григорія Деруна заступником новообраного голови Вінницької районної ради. Він також є представником Політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана», його кандидатуру підтримали 56 із 61 депутатів. Григорій Дерун є корінним вінничанином та має свою справу - ювелірний дім «Діадема», яку він створив ще у 1995 році. Має досвід державної служби - працював заступником голови ОДА Івана Мовчана.

Новообрані очільники районної ради подякували депутатам за високу довіру, запевнили, що докладуть усіх зусиль аби її виправдати. Окреслили найважливіші завдання у своїй роботі в найближчій перспективі. Зокрема, це стосується майна новостворених ОТГ під час завершення процесу децентралізації.

Привітати новообраних голову та його заступника завітав голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий. Зокрема він побажав мудрих рішень, наполегливості та відчуття відповідальності перед виборцями та зазначив: «Переконаний, що для нас з Вами абсолютним пріоритетом є всі громади без винятку – кожне село, місто, містечко та кожен їхній житель. Не дивлячись на те, що фракція «Українська Стратегія Гройсмана» в районній раді має більшість, ми запрошуємо до консолідації та конструктивної роботи всіх депутатів, незалежно від їхньої партійної приналежності. Я переконаний, що та філософія, з якою «Українська Стратегія Гройсмана» йшла на вибори, буде незмінною для всіх: «Кожен житель Вінниччини – важливий». Нехай спільність думки й узгодженість дій забезпечать гарний результат і виправдають очікування людей».

На першу установчу сесію районної ради також завітав депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко, який будучи депутатом обласної Ради 7 скликання, постійно опікувався громадами Вінницького району. І тепер він теж не залишається осторонь і триматиме на контролі питання своїх громад, які є частиною нового Вінницького району.

Після обрання керівництва новообраної ради депутати під головуванням новообраного очільника Ігоря Шутака затвердили порядок денний, запропонований узгоджувальною радою з підготовки першої сесії, після чого перейшли до їх розгляду та ухвалення відповідних рішень. А саме, затвердили умови праці обох керівників, регламент районної ради 8 скликання, постійні комісії (персональний склад та положення) та нову структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради.

Відповідно до прийнятого рішення у райраді сформовано п’ять постійних комісій з питань: депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії - Максим Студілко); фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку (голова комісії - Андрій Демченко); регулювання комунальної власності та земельних ресурсів(голова комісії - Сергій Кушнір); розвитку інфраструктури (голова комісії - Юрій Студент); освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту, духовності, молоді та спорту (голова комісії - Тетяна Гудима).

Загалом хочеться зазначити, що склад Вінницької районної ради VIII скликання майже вдвічі більший від попереднього. Адже відповідно до реформи децентралізації до складу  Вінницького району увійшло 16 ОТГ.

Найбільшу фракцію районної ради сформувала «Українська Стратегія Гройсмана» в складі  34 депутатів. Про створення фракцій в ході пленарного засідання повідомили також представники «Європейської Солідарності», які мають 10 представницьких мандатів, та «Слуги  народу» - 7 представників. Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» представлена в райраді семи депутатами, «Опозиційна платформа – за життя» – 6.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація