Непокоять проблеми людей

01.10.20
Сьогоднішня наша розмова з депутатом Вінницької районної ради 7 скликання Валентином Настоящим.
- Шановний Валентине Анатолійовичу, що спонукало Вас стати депутатом Вінницької районної ради?
- Те, що мене турбує життя наших громад, району. Зокрема, села Медвеже Вушко, яке представляю. Бажання брати участь у вирішенні тих проблем, що непокоять людей. Також до мене звертаються за поміччю жителі Агрономічного й Бохоників. Й хоча мій вплив у районній раді не дуже великий, адже є й інші фракції та депутати, але те, що в змозі,  я роблю.
Щодо власне Медвежого Вушка, неодноразово брав участь у громадських зібраннях на яких вирішувалися питання благоустрою, функціонування школи, облаштування освітлення, будівництва дитячого садка.
Моя особиста допомога стосувалася насамперед благоустрою. За власні кошти мною було облаштовано майданчик для збирання твердих побутових відходів. Із залізобетонним парканом, асфальтним покриттям.
Сприяв у встановленні в школі металопластикових вікон та дверей, надавав кошти на оплату додаткових робіт із їх обслуговування.
На шляху Вінниця-Бар, біля Медвежого Вушка, не було облаштовано місця для зупинки громадського транспорту. Тож вивіз кілька машин щебеню, розрівняв його, і тепер на узбіччі зупиняються автобуси й маршрутки. Спільно з колегами зробили дві зупинки в селі.
Постійно надаю матеріальну допомогу з депутатського фонду людям, котрі потребують лікування та малозабезпеченим категоріям гром
Найболючішим же питанням для поселення є відсутність дитячого садочка. Із метою його спорудження ми стукали й стукатимемо в різні двері, в тім числі й владні столичні, та вирішити проблему вкрай складно.
- Ви є членом постійної комісії з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення. Які питання на ній розглядаються найчастіше?
- Насамперед комісія на своїх   засіданнях  розглядає проекти програм соціально - економічного розвитку в частині будівництва, аналізує стан виконання заходів, спрямованих на енергозбереження та впровадження енергозберігаючих технологій в установах, організаціях та підприємствах району, здійснення радою правомірностей щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами спільної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебувають в управлінні районної ради, в тому числі виконання усіх майнових операцій, передачу об’єктів спільної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам, здачу їх в оренду, продаж, купівлю, використання як застави, відчуження тощо, питання транспортного обслуговування населення району, готує висновки з цих питань.
Спільно з постійною комісією районної ради з питань соціально - економічного розвитку та бюджету вивчає та попередньо  розглядає питання щодо виконання районного бюджету за попередній рік, проекти районного бюджету та програм соціально - економічного і культурного розвитку на наступний рік.
Здійснює контроль за організацією взаємодії різних  видів транспорту з метою більш ефективного їх використання, підвищення якості обслуговування населення.
Контролює виконання заходів щодо розширення та вдосконалення мережі підприємств житлово - комунального господарства, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування тощо.
- Знаю, що як справжній чоловік Ви полюбляєте попаритися з друзями в лазні, полювання й риболовлю.
- А також разом із донькою активно займаюся велоспортом. Та й взагалі вважаю що значення розвитку фізкультури і масового спорту на селі важко перебільшити. Адже в юному віці та в молодості закладаються підвалини майбутнього здоров’я, а відповідно й майбутньої здорової сім’ї, не обтяженої хворобами та згубними звичками. Та й в літньому віці той, хто дружить з фізкультурою, загальновідомо, менше витрачається на медикаменти та довше живе. Тому створення належних умов для повноцінного заняття фізкультурою та спортом повинні бути одними із пріоритетних. Тож, у міру своїх можливостей, щороку надаю матеріальну допомогу Медвежовушківській футбольній команді.
Цими днями відзначатимуть своє професійне свято усі причетні до галузі фізичної культури та спорту в Україні. Користуючись нагодою хочу привітати працівників організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренерів, спортсменів, ветеранів та шанувальників спорту!
Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!
 
 
Матеріал підготовлено в  рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.
 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація