Непересічна подія — урочисте відкриття багатофункціонального майданчика в Лука-Мелешківській ОТГ

23.12.19

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, в Лука-Мелешківській об’єднаній територіальній громаді відбулась непересічна подія — урочисте відкриття багатофункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на базі комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти — ліцей Лука-Мелешківської сільської ради».

Привітати з визначною подією Лука-Мелешківську громаду завітали заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталія Заболотна, начальник управління фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації, заслужений майстер спорту України, двократний чемпіон світу та срібний призер олімпійських ігор в Сіднеї з велоспорту Сергій Чернявський, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, депутат Вінницької районної ради Михайло Демченко, голова федерації футболу Вінницького району Олександр Мельник, голова Лука-Мелешківської сільської ради Володимир Сич, секретар Лука-Мелешківської сільської ради Богдан Августович та очільник КЗ «Заклад загальної середньої освіти — ліцей Лука-Мелешківської сільської ради» Анатолій Базалицький.  

Гості у своїх виступах зазначили, що відкриття спортивного майданчика є знаковою подією в громаді, адже молодь Лука-Мелешківської ОТГ бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дасть можливість ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку. З нагоди відкриття нового спортивного майданчика директору навчального закладу вручили подарунки - спортивний інвентар від районної ради, райдержадміністрації, федерації футболу району та від облдержадміністрації.   

«Шановна громадо, вітаю з такою приємною подією! Пролунало багато побажань. Це справді гарний подарунок напередодні новорічно-різдвяних свят! Із задовленням погоджуюсь з усіма втання і хочу зазначити, що, дійсно, це майданчик для майбутніх чемпіонів. Впевнений, що багато громад можуть позаздрити Вашому спортивному майданчику, який Вам спільними зусиллями, коштами місцевого та державного бюджету вдалося  здійснити такий гарний проект. Хочеться привітати Вас з таким гарним досягненням, і хай інші об’єднані громади Вінницького району беруть з Вас приклад.  Бажаю всім здоров’я, щастя, успіхів, процвітання, з наступаючими новорічними святами. Хай вони принесуть Вам ще багато нових досягнень і звершень. По більше таких проектів, адже це здорове майбутнє Вашої великої громади, а значить процвітання і добробут мешканців. З святом! З Новим Роком! Всіх благ і процвітання!» - зазначив голова районної ради Сергій Сітарський, вітаючи Лука-Мелешківську громаду. 

Приємно відзначити, що серед ОТГ, які будують подібні майданчики — Лука-Мелешківська громада перша зробила та відкрила такий майданчик.Реалізація проєкту стала можливою завдяки Державній Програмі, якою передбачалось надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту за співфінансування місцевого бюджету. На реалізацію будівництва спортивного майданчика у с. Лука-Мелешківська було витрачено 1489,831 тис грн, в тому числі 839,831 тис грн з місцевого бюджету та 650,00 тис грн. з державного бюджету.

Очільник громади Володимир Сич подякував всім гостям за їх участь таважливий внесок у побудову та відкриття цього прекрасного майданчика. Адже для громади це дійсно велике свято!

В свою чергу, користуючись гарною нагодою, голова районної ради Сергій Сітарський та депутат районної ради Михайло Демченко вручили Володимиру Сичу Почесну грамоту та грошову винагороду за особистий внесок в розбудову місцевого самоврядування та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація