Нехай за мене скажуть люди

25.11.19

Таке побажання висловив депутат Вінницької районної ради Віктор Титко, обранець від Побережного та Кордишівки, щодо висвітлення своєї депутатської діяльності. Отож журналіст видання поспілкувалась із представниками громади.

Завідувач сільської бібліотеки села Побережне - Вікторія Царук: «Віктор Титко вже не вперше обирався депутатом до Вінницької районної ради від нашої громади, при цьому щоразу отримував значну підтримку від людей. Можна сказати, що конкурентів у нього не було. По-перше, він місцевий, тож про усі проблеми громади знає не з чиїхось слів, а бачить їх на власні очі. Також люди переконались, що Віктор Іванович людина слова: якщо він обіцяє щось зробити, то докладе усіх зусиль, аби обіцянку виконати. Ще однією позитивною рисою, що характеризує нашого депутата, на мою думку, є те, що він не змінює своїх політичних поглядів, як деякі політики, котрі від одних виборів до інших шукають місце покраще. За ці роки йому вдалось дуже багато зробити для нашої громади, допомогти багатьом людям.

Хоча він працює в нашому Побережненському НВК, це не означає, що у своїй депутатській діяльності він дбає лише про навчальний заклад.

Дуже велику допомогу, як своїм трудом, так і всебічним сприянням, Віктор Іванович надавав у будівництві та облаштуванні храму Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова. Також не стоїть осторонь та намагається постійно допомагати релігійній громаді Кордишівки та на потреби храму Архистратига Михайла.

Кожен мешканець громади знає, що у скрутну хвилину можна звернутись до нашого обранця, і він надасть допомогу із депутатського фонду, саме тим людям, які у цей момент потребують її найбільше.

Протягом останніх років у нашому ФАПі потроху, постійно відбуваються ремонтні та будівельні роботи. Все це відбулось завдяки сприянню Віктора Титка, шляхом виділення коштів із районного бюджету: замінено вікна та двері, проведено капітальний ремонт приміщення, всередині і зовні, добудовано веранду.

Побережненський Будинок культури також постійно відчуває допомогу обранця громади. За його сприяння, коштом районного бюджету було повністю замінено вікна, це дуже значні кошти. Частково було оновлено систему опалення. Закуплено музичну апаратуру. Наразі розпочато роботи з ремонту фасаду Будинку культури на все це також за сприяння Віктора Титко були виділені кошти із районного бюджету.

У нашій сільській бібліотеці повністю проведено капітальний ремонт: від вхідних дверей до останньої лампочки. За два роки вдалось повністю полагодити три кімнати у бібліотеці, у яких не проводився ремонт більше тридцяти років. Встановлено сучасне стельове опалення. Придбано нову техніку: ноутбук, проектор, екран, музичне обладнання, мікрофони.  

 Можна сказати, що все, що у нашій громаді за останні роки змінювалось на краще, або оновлювалося, жодна подія не відбувалась без участі та безпосередньої допомоги Віктора Титка.

Є ще одне болюче питання, яке поки що не вдалось вирішити, - це незадовільний стан дорожнього покриття на центральній дорозі поселення. Проте наш депутат не втрачає надії та всіма силами намагається зрушити цю справу з місця, аби вирішити це важливе для людей питання. Ще однією справою, що чекає вирішення є облаштування вуличного освітлення. Проте, ми розуміємо, що згадані проблеми, це дуже коштовні проекти, тож чекатимемо та сподіватимемось».

Сільський голова Андрій Король: «Дуже хороша та порядна людина, у його депутатській діяльності на першому місці завжди інтереси нашої громади - сіл Побережне та Кордишівка. Долучається до вирішення проблемних питань в усіх структурах громади. Сприяє виділенню коштів із районного бюджету на капітельні ремонті роботи наших закладів культури та соціальної сфери. Ніколи не відмовляє людям у наданні допомоги. Можна сказати, що все, що в його силах, він робить для нашої громади.

Директор Побережненського НВК: І-ІІ ст.-ДНЗ Світлана Гуменчук: «Із нашим депутатом ми співпрацюємо постійно та безпосередньо, адже він трудиться в НВК вчителем початкових класів. Тож мені не потрібно йому розповідати, які саме проблеми виникають у нашому навчально-виховному комплексі, він усе бачить на власні очі, ми все обговорюємо та разом вирішуємо, яке саме питання найнагальніше та потребує першочергового вирішення. За свої депутатські каденції Віктор Іванович допоміг вирішити дуже багато проблемних питань у нашому закладі. Це заміна на енергозберігаючі усіх вікон та майже усіх  дверей. Учням депутат також приділяє увагу: на перше вересня отримують від нього подарунки першокласники, а на останній дзвоник - випускники. Нещодавно, за його сприяння, були виділені кошти із районного бюджету для придбання стільців у актову залу, адже до цього їх не було взагалі. Повністю оновлено музичну апаратуру.

Для дошкільного відділення придбано електроплиту та парогенератор.

Одне із останніх наших досягнень за сприяння Віктора Івановича - це заміна опалювального котла для приміщення дитячого садочка, який уже встановлено та запущено в роботу.

Можна сказати, що усі масштабні оновлення у НВК відбулись за сприяння нашого депутата шляхом виділення коштів із районного бюджету».

 

За матеріалами Вінницької регіональної газети "Подільська зоря"
в рамках висвітлення діяльності депутатів  Вінницької районної ради 7 скликання

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація