Не забувають вітати...

10.10.18

Вітання з нагоди Дня працівників освіти продовжуються. Аби привітати вчителів з професійним святом депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков завітав в загальноосвітні заклади району. Вітання та солодкі подарунки від обласного депутата отримали педагоги Бохоницької, Ільківської, Медвеже-Вушківської, Некрасовської та Пултівецької загальноосвітніх шкіл.   

Вітаючи педагогів Олександр Масленніков, подякував за те, що кожному вчителю вдається знайти ключик до кожного учня, передати їм свої знання, таланти і натхнення, аби діти зростали громадянами України з великої літери, дати їм дорогу в світ знань, а потім в доросле життя. Саме вони, освітяни, є тим духовним місточком, що з’єднує сьогодення з майбутнім. І від того, наскільки вчитель талановитий, чи здатен він надихати, зацікавлювати, які чесноти зможе виплекати у своїх учнях та студентах, залежить наше завтра. Побажав усім здоров’я, миру, мудрості, терпіння, натхнення, гарних учнів, комфортної роботи і достойних зарплат.

Приємно, що, не зважаючи на свою зайнятість, Олександр Масленніков знайшов час приділити увагу, привітати з професійним святом вчителів, подякувати за їх труд, підкріпивши це гарним настроєм та солодощами.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація