Не просте, а дивне свято пройшло в селі Цвіжин

15.11.19

В селі Цвіжин Лука-Мелешківської ОТГ відбулось свято, але не просте - дивне! 14 листопада Лука-Мелешківська ОТГ святкує День народження с.Цвіжин.

Чимало жителів і гостей зібрала Цвіжинська земля на свій День народження. Гостей зустрічали із хлібом і сіллю. На свято завітали: голова Вінницької районної ради — Сергій Сітарський, голова Вінницької райдержадміністрації — Михайло Демченко, сільський голова Володимир Сич, депутат районної ради Юрій Парфенюк, старости сіл Василь Атаманюк та Ольга Вовк, начальник відділу освіти та культури Ірина Сорока.

Зустрічали почесних гостей привітні козаки із запашним караваєм на вишитому рушнику, від якого обов’язково за старовинною українською традицією в знак поваги до господарів  та вдячності за запрошення потрібно було скуштувати скибочку смачного українського хліба.     

«Вітаю всіх з родинним святом. Адже, День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Це свято об’єднало усіх, кому село дороге, хто тут живе, працює чи просто приїздить у гості. Славна історія Вашого села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, шановні мешканці. Ви одна велика родина: спільно вирішуєте всі проблеми і труднощі, спільно радієте успіхам та пишаєтесь досягненнями.  У сьогоднішній святковий день щиро вітаю Вас з Днем села! Щиро бажаю Вашим родинам міцного здоров’я, добра, щастя, миру і злагоди, подальших успіхів, процвітання, добробуту села» - промовив у вітальному слові Сергій Миколайович.

До Дня села приурочили ще одну важливу подію. Здавна при в'їзді в різні населені пункти з молитовним проханням до Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа про захист цього поселення силою животворящого Хреста Господня встановлювали поклонні хрести. От і в селі Цвіжин на День народження освятили Поклонний хрест.

Після численних вітань з побажаннями щастя і святкового настрою, достатку, здоров'я і радості, благополуччя та довгого віку, непохитної віри у щасливе майбутнє рідної землі, процвітання громади, продовження відновлювання духовних традиції у населеному пункті та Божого благословення місцевим жителям, їхнім родинам, друзям, просто знайомим і гостям творчі колективи Лука-Мелешківської ОТГ створювали святковий настрій своїми музичними вітаннями.

Прямо під відкритим небом проходило народне гуляння «Цвіжинський ярмарок», де всі бажаючі мали змогу посмакувати смачну юшку, різноманітні страви  української кухні та всілякі смаколики. На ярмарок завітали циганочки, які роздавали лотерейні білети, де розігрувався живий суперприз!

Свято продовжилось розіграшем безкоштовної лотереї, запальними танцями та салютом.

У рамках дійства діяло дві фотозони, тож охочі могли сфотографуватися на згадку.

Всі дякували за гарне свято, за теплий прийом та гарний настрій!

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація