Не потрібно боятись обстеження

30.08.18

Днями, за сприяння депутата Вінницької обласної ради Олександра Масленнікова, до Лисогори та Ксаверівки прибув пересувний цифровий мамограф «Квітка». Найдорожче, що є у людини це – здоров’я, а жінка це берегиня роду людського, тож про здоров’я панянок необхідно піклуватись в першу чергу. До вказаних поселень ще не приїздив мамограф. Адже, на жаль, поки що, діагностичний автомобіль єдиний у Вінницькій області, тож, відповідно, має дуже щільний графік роботи. До того ж перебував на тривалому ремонті, і от у перший виїзд після лагодження прибув до Лисогори, а через декілька днів й до Ксаверівки.

Завідувачка місцевого ФАПу Тетяна Івлова попередила людей про приїзд мамографа та запрошувала жінок бажаючих пройти обстеження. Мамограф обслуговує під час свого приїзду тридцять жінок. Лікар робить знімки, їх декілька днів розшифровують, затим, якщо виявляють якісь патології, запрошують пацієнток до лікарні для подальшого обстеження.

- Ми вдячні Олександру Георгійовичу за можливість безкоштовного обстеження мешканок нашого села, - наголосила завідувач ФАПу, - на жаль, жінки не дуже охоче погоджуються проходити обстеження, бояться отримати діагноз. Хочу зауважити, що не можна в жодному випадку відкладати огляд, тим паче, що є можливість безкоштовно та на місці обстежитись. Адже чим раніше виявлено недугу, тим легше вона піддається лікуванню.

Олександр Масленніков наголосив, що турбота про здоров’я людей - це один із пріоритетних напрямків його роботи на виборчому окрузі. «А наближення такої діагностики до жителів сіл, які не завжди можуть дістатися до Вінниці з різних причин, надзвичайно важливе для збереження здоров’я наших жінок. Бажаю всім нашим краянам, які проходять обстеження, добрих результатів і міцного здоров’я.

Дякую за розуміння та співпрацю в організації приїзду мамографу головному лікарю Подільського регіонального центру онкології Володимиру Шамраю, голові Якушинецької ОТГ Василю Романюку та старості Олегу Грузевичу».

Світлана ОСТАПЧУК.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація