Навчальні заклади отримали подарунки від обласного депутата

05.09.18
В перший осінній день, який потішив сонячною та теплою погодою, зранку вулиці селищ та сіл краю наповнилися дитячим гомоном, посмішками школярів і букетами осінніх квітів. Знову урочисто і хвилююче на подвір’ях навчальних закладів лунали мелодійні звуки шкільного дзвоника, сердечні святкові вітання. Розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, але нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
У Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст. також зачекалися на школярів, особливо на першокласників, цьогоріч їх переступило поріг школи – двадцять сім. Вони схвильовані та сповнені очікувань, до них цього року прикута увага на теренах усієї країни, адже саме вони розпочнуть втілювати в життя новітні стандарти освіти, вибудовуватимуть щороку своїми досягненнями – Нову українську школу. Привітати їх із початком нового учбового року прибули депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков та сільський голова Ігор Савчук.
Директор школи Галина Пащенко віншувала учнів, учителів, батьків, бабусів та дідусів, гостей свята з Днем знань та побажала дітям успішно здобувати знання, які допоможуть досягати нових вершин та особистісного зростання, розвиватися, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети. Педагогам та батькам зичила міцного здоров’я, миру, злагоди, натхнення і наполегливості.
Олександр Масленніков, вітаючи бохоничан зі святом, зауважив: «Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю та втілювати отримані знання в реальному житті. Наполегливо працюйте, сміливо долайте труднощі, впевнено йдіть до обраної мети. Бажаю міцного здоров’я шановним учителям. Ви не тільки щедро ділитесь своїми знаннями, а й виховуєте молоде покоління свідомих українців, патріотів рідної держави. Бажаю всім нам мирного неба, міцного здоров’я та добробуту. Саме Ваш навчальний заклад я найчастіше відвідую та принагідно допомагаю, цьогоріч виділив кошти для придбання лінолеуму у кабінет для першокласників, адже саме із Вашої громади я розпочинав депутатську роботу, тож вона і до сьогодні залишається найулюбленішою. Позаяк я завжди пропагую здоровий спосіб життя та заняття спортом, хочу презентувати м’ячі, аби у спортивній залі завжди було чим зайнятись», - наголосив обласний депутат.
І ось та мить – лунає перший у цьому навчальному році шкільний дзвінок, він сповіщає дітям про закінчення безтурботної пори літніх канікул та початок нового етапу у навчанні. Тож нехай кожному учневі знання даються легко, а гарні оцінки тішать дітей та батьків.
Бохоницька школа цьогоріч стала не єдиним закладом, який отримав подарунки від Олександра Масленнікова до початку навчального року. Обласний обранець, підтримуючи зв’язок із директорами навчальних закладів свого виборчого округу, отримав звернення із конкретними потребами.
Ільківська ЗОШ І-ІІ ст. отримала – ламінатор. Це прилад, необхідний для ламінування наочних матеріалів, які використовуватимуть на своїх уроках першокласники, що навчатимуться за новою програмою. «Вдячні депутату за подарунок, який стане у нагоді не тільки першому класу, але і для усієї школи», - наголосив директор закладу Богдан Кравець. 
Некрасівська СЗШ І-ІІІ ст. одержала кошти від депутата для придбання спортивного приладдя (м’ячі волейбольні, футбольні та для метання, скакалки, круги та інше). Позаяк у навчальному закладі досить велика кількість учнів початкової школи, була необхідність придбання згаданого інвентарю.
Із Медвежовушківської СЗШ І-ІІІ ст. надійшло звернення допомогти придбати стелаж із боксами для зберігання речей першокласників у класній кімнаті. Олександр Масленніков відгукнувся та надав кошти.
Під час відвідин Ксаверівської СЗШ І ст., де навчаються лише учні початкової школи, обласний обранець отримав прохання допомогти придбати шафу у коридор для зберігання учнівського приладдя. «Дякуємо за таке оперативне вирішення нашого питання, - розповідає директор Оксана Слободянюк, - ми були майже на сто відсотків впевнені, що Олександр Масленніков допоможе, адже якщо він обіцяє, завжди дотримується свого слова».
Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст., яка цьогоріч відзначає 40-річчя із дня відкриття, також не залишилась без подарунка, заклад на 1 вересня отримав - принтер.
Тож нехай усі подарунки довго слугують учням та допомагають зростати, розвиватись, отримувати нові знання.
 
 
 
За матеріалами
Вінницької регіональної 
газети "Подільська зоря"
 
 
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація