Навчали світових тенденцій з питань інформатизації та розвитку інформаційного простору

11.10.17

10 жовтня в приміщенні Вінницької районної ради відбулась кущова нарада з питань розвитку інформаційного суспільства, е-урядування та е-демократії. В нараді взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник управління інформаційних технологій апарату ОДА Ігор Солоненко, заступник начальника управління інформаційної діяльності – начальник відділу зв’язків із ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Лісунова, представник ТОВ Софт Генерація Катерина Бабіна, представники з Вінницької, Калинівської, Козятинської, Літинської, Хмільницької районних державних адміністрацій, рад та ОТГ. Від Вінницької районної ради послухати про е-урядування були запрошені головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Інна Заєць та головний спеціаліст відділу фінансово-господрського забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Надія Ведецька. 

Під час зустрічі Олександр Крученюк звернув увагу на важливості системного, оперативного і правдивого висвітлення діяльності  місцевої влади на офіційних сайтах РДА та в інтернет-просторі. «Люди повинні знати, чим займається влада. У сьогоднішніх умовах, коли у державі обрано шлях децентралізації - місцеві бюджети отримують значні фінансові ресурси, які можна використати на розвиток територіальних громад. Впевнений, що в районах та містечках зроблено чимало для покращення інфраструктури і якості життя людей. Але якщо про це не писати і не говорити, то ніхто й знати не буде. А потім виникає багато інших питань, про те, чим займається влада, або з’являються інші «виконавці» по реалізації того чи іншого проекту».

Також посадовець проінформував присутніх про  процеси інформатизації та осучаснення документообігу та впровадження електронного врядування на Вінниччині.

Для усіх присутніх представник ТОВ Софт Генерація Катерина Бабіна представила презентацію щодо впровадження е-документообігу, а саме, програму IT-Enterprise. Дане програмне забезпечення успішно запроваджено та працює в приватних структурах. З 2014 року розпочалась робота по впровадженню IT-Enterprise в державних структурах і вже є досить великі успіхи в цьому напрямку. Вона коротко розповіла про роботу основних модулів програмного продукту та функції, які можна здійснювати. Зручним є те, що даний продукт можна підлаштувати під специфіку роботи кожної державної структури. З часом така робота планується проводитись на теренах всієї Вінницької області. На сьогодні, за допомогою е-документообігу налаштована співпраця Вінницької облдержадміністрації та Уряду.   

Підводячи підсумки наради, акцентувалася увага на розробці програми щодо інформатизації районів та впровадженні електронного документообігу. Також було зосереджено увагу на висвітленні діяльності районних державних адміністрацій, рад та об’єднаних територіальних громад на офіційних сайтах та інтернет ресурсах.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація