Наше життя подібне танцю...

11.01.19

Наше життя подібне танцю. Все це тому, що наш характер тісно переплітається з мовою тіла. Як і в танцях, так і в житті з’являються нові ідеї, плани, а також щось нове, після чого хочеться реалізовувати це в житті.

Словами неможливо передати безмірне почуття радості, любові до життя, зачарованість існуванням, що охоплюють танцюючу людину.

З метою встановлення творчих контактів, сприяння дружніх зв’язків між педагогами–хореографами та взаємообміну досвідом, в приміщенні Будинку культури с. Агрономічне під керівництвом в.о. директора Федорець Катерини Петрівни та методиста Колесник Альони Юріївни КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради відбувся районний семінар керівників гуртків художньо-естетичного напрямку (хореографія).

Захід організовано за підтримки Войтюк Наталії Станіславівни – головного спеціаліста з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації.

Керівники гуртків та їх учні поводили майстер–класи з різних видів танців,  а що особливо цінно – усі разом мали можливість одразу практично застосувати отримані знання, спробувавши особисто повторити продемонстровані майстрами рухи.

Українські народні танці, запальні і ліричні, нестримні і повільні, полонили весь світ. Гаврилюк Лілія Борисівна зі своїм колективом показали, як у народному танці яскраво виявляється характер, висока і самобутня культура нашого народу. Адже народні танці виховують у молоді високі патріотичні почуття, естетичний смак, гордість за свою націю та любов до рідного краю.

Танець – це не просто набір певних рухів в такт музичної композиції. Танець – це, перш за все, один з найяскравіших і оригінальних способів повною мірою продемонструвати власну індивідуальну неповторність і свої вміння на танцполі. Одним з прекрасних варіантів прояву власних умінь і навиків є латиноамериканські танці, які часто називають скороченим словом «латина». Саме з ними нас познайомила Іщенко Ніна Леонідівна та вихованці її гуртка.

У світ хіп–хопу та контемпу ми поринули з учнями Андрійчук Тетяни Володимирівни, Кравчик Олександри Русланівни та Кіщук Маргарити Василівни. Сучасний  танець – це танець, в якому людина і її душа через рухи, вільно висловлюють свої почуття, емоції, переживання та прагнення без будь–яких рамок і обмежень. При цьому сучасний танець, не позбавлений естетики рухів, і відповідності законам, щоб це було естетично красиво і гідно.

Учасники із зацікавленням сприймали надані методичні поради, ставили конкретні  запитання, на які одержували вичерпні професійні відповіді. По завершенню семінару отримали подарунки та відповідні сертифікати.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація