Народний депутат України Ірина Суслова запрошує на тренінг щодо просування та впровадження підходів гендерної рівності...

04.07.18

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановні голови місцевих рад!

Як народний депутат України, голова підкомітету з питань тендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, інформую Вас, що 10 липня ц.р. у м. Вінниця планується проведення тренінгу щодо просування та впровадження підходів тендерної рівності у процесах розробки та прийняття рішень органами місцевого самоврядування.

Зазначений тренінг проводиться в рамках низки регіональних заходів, які будуть організовані Підкомітетом з питань тендерної рівності та недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин спільно з Офісом Ради Європи в Україні.

До участі у тренінгу запрошуються представники органів самоврядування, на яких покладено виконання функцій радників з тендерних уповноважених осіб з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків/ представника дорадчого органу з тендерних питань і представника депутатської комісії місцевих рад з соціальних питань.

З огляду на вшцевикладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу Вас:
1. Розглянути можливість для відрядження представників органу місцевого самоврядування, на яких покладено виконання функцій радників з тендерних питань/уповноважених осіб з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків/ представника дорадчого органу з тендерних питань і представника депутатської комісії органу місцевого самоврядування з соціальних питань для участі у даному тренінгу, а також надати контактні дані цих осіб.

 

З повагою

народний депутат України                                                        Ірина Суслова

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація