Народний аматорський гурт весільних музик «Заграй» привітали з 5-річним ювілеєм

12.04.18

Днями відбувся святковий концерт з нагоди 5-річного ювілею народного аматорського гурту весільних музик «Заграй» у с.Сосонка.

На свято були запрошені: голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, Сосонський сільський голова Микола Демченко, депутат Мізяківсько-Хутірської сільської ради Галина Маліновська, провідний спеціаліст відділу культури та туризму районної державної адміністрації Володимир Мазур, методист обласного центру народної творчості Наталя Римаренко, сільські голови, генерал-майор вільного козацтва України при Верховній Раді Валерій Проценко та оркестр Національної гвардії України «Ягуар» під керівництвом гвардії майора Олександра Молошнюка, творчі колективи району та інші гості.

Гурт був створений у 2013 році. Керівником колективу є Ігор Бабенко. У 2014 році гурту весільних музик «Заграй» було присвоєно звання «Народного аматорського». Колектив неодноразово був нагороджений грамотами та подяками обласного управління культури і мистецтв та районного відділу культури та туризму. На фестивалях та конкурсах займали перші та призові місця. Цей колектив відомий не лише у рідному селі, а й в районі, області, у Львові, Тернополі, Хмельницькому.

Голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко привітали артистів гурту «Заграй» та за майстерність, професіоналізм, вагомий внесок у примноженні духовних цінностей та збереженні народних традицій вручили грамоту. 

Михайло Іванович згадав про ще одного учасника гурту – Вонсовича Володимира Андрійовича, який, нажаль, пішов із життя. Всі  присутні в залі вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

Протягом всього заходу до привітань долучалися присутні в залі гості з побажаннями здоров’я, щастя, благополуччя, миру та світлої віри в майбутнє.

Весь час свято супроводжувалося концертними номерами, тож присутні мали змогу насолодитися веселими піснями та запальними танцями.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація