Нарада із сільськими, селищними головами, головами ОТГ та користувачами водних об’єктів

24.05.18

22 травня 2018 року в залі засідань районної ради проведено семінар-нараду із сільськими, селищними головами та головами ОТГ, користувачами водних об’єктів під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Демченка та заступника голови районної ради Олексія Плакиди.  

В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, представники з Департаментів ОДА, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, орендарі.

Управляючий партнер ТОВ «Поділля-Буд» Олександр Капітан довів інформацію про партнерство по залученню інвестицій для встановлення сонячних батарей та залучення додаткових коштів до місцевих бюджетів.

Начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я ОДА Ольга Задорожна розповіла про проведення медичної реформи на первинному рівні. Перший етап реформи полягає у створені комунального неприбуткового підприємства та підписання декларацій між пацієнтом та лікарем. Другий етап розпочнеться з 1 червня 2018 року – старт Національної кампанії «Лікар в кожну родину», перші заклади охорони здоров’я у статусі некомерційні прибуткові підприємства підпишуть  договори з Національною службою здоров’я України. З цього часу ці медзаклади первинної допомоги почнуть отримувати прямі виплати за наданні послуги. Вона акцентувала увагу на тому, що програмою медичних гарантій визначається перелік та обсяг медичних послуг та лікарських засобів, оплата яких гарантується за рахунок коштів Державного бюджету України. Ольга Іванівна зазначила, що на Вінницьку область виділено кошти з державного бюджету на розвиток сільської медицини – 298,2 млн.грн., які будуть спрямовані на ремонт комунальних закладів охорони здоров’я, придбання медичного обладнання, транспортну та телекомунікаційну інфраструктуру, службове житло та автотранспорт. Початок і кінець ІV кварталу 2018 року – це друге і третє «вікно можливостей» для закладів первинної допомоги укласти контракт з Національною службою здоров’я та перейти з субвенції на прямі виплати за пацієнтів.  

Начальник управління охорони земель, природних ресурсів та екологічної експертизи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Андрій Магера довів до відома сільських, селищних голів та орендарів доручення голови ОДА про проведення розчистки орендованих водних об’єктів на території району та замовлення органами місцевого самоврядування проектів з розчистки струмків, малих, середніх та  великих річок на території ОТГ, сільських та селищних рад.

Начальник управління праці та соціального захисту населення районної держаної адміністрації Надія Ходацька поінформувала про зміни в законодавстві з призначення та виплати субсидій та про монетизацію проїзду для пільгових категорій громадян.

 

Начальник Вінницького районного сектора Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Микола Оніщук поінформував про заходи попередження загибелі людей на воді та стан підготовки місць масового відпочинку людей на водних об’єктах району.

Підбиваючи підсумки наради голова райдержадміністрації Михайло Демченко зазначив, що сьогодні наша країна знаходиться на стадії реформування в різних галузях. Ми повинні відповідально ставитися на місцях до цих важливих процесів, які диктує час. І зробити все можливе, аби реформи працювали на благо людей.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація